Wpis z mikrobloga

Ja tak do znawców pytanie mam, jak się posiada taki sportowy motocykl to już obligatoryjnie trzeba się w skóry i kombinezony ubierać? Przecież przy takich temperaturach to można z przegrzania fiknąć.
@PiotrFr: Sprecyzuję, nie chodzi mi o teraz, chodzi o lato. W lecie jak jest z 30 stopni i widzę riderów w skórach jakby na torze się ścigali to chce mi się śmiać. Straci przytomność, ale w kombinezonie musi być. Ja sobie nie wyobrażam w lecie w pełnej klarze ubierać cokolwiek niż koszulkę. Dotąd dokąd nie jadę na tor i zamierzam jazdę na motocyklu traktować jako relaks, a nie napieprzanie na maxa,
  • 0
@sebnysa:

koszulka wystarcza

Chyba, że się #!$%@? xD

W lecie jak jest z 30 stopni

Jak jest tylko 30 to luz. Zresztą kto mówi o skórze? Masz przecież pełen wybór przewiewnych tesktyliów, a widzisz tylko spodenki i klapki albo jednoczęściową skórę

widzę riderów w skórach jakby na torze się ścigali to chce mi się śmiać

Ten się śmieje...pamiętasz jak dalej.

nie chodzi mi o teraz

Ale było 17 stopni dziś, więc
@sebnysa mam tak samo jak bym myślał ciągle o tym że muszę się zakuć w skórę bo mogę się wyj.... to bym przestał jeździć bo by mi to odbierało całą przyjemność. Jedyne co zawsze zakładam to odpowiednie buty,kask i rękawice a reszta to zależy od gdzie jadę, w trasę nie wyobrażam sobie jechać w koszulce bo jest to po prostu nie przyjemne ale gdzieś do sklepu albo do miasta to czemu nie
  • 0
@zlozlo:

śmieszą mnie ci napinacze w kombinezonach co jeżdżą tylko na wszelkiego rodzaju spędy żeby się polansować

czekaj, ludzie na moto nie jezdza w koszulkach dla lansu?