Wpis z mikrobloga

@Adamik123: super, mi znalezli blizniaka-biorce pare lat temu, ale jak pojechalem do Poznania na jakiestam szczegolowe badania, to niestety nie wszystkie wyniki mialem idealne, watrobowe wskazniki caly czas za wysokie mialem bo wtedy przestalem chlac bardzo niedlugo przed zapisaniem sie dkms. Bardzo zalowalem, ale nic sie nie dalo zrobic, pozniej znowu im dosylalem wyniki, ale te wskazniki caly czas byly wysokie.
Cześć, na razie czekamy krew została pobrana i wysłana do kliniki biorcy. Badania mogą potrwać nawet do 3 miesięcy także czekam na odpowiedź czy na pewno jest zgodność genetyczna i czy mogę zostać dawcą. Niezależnie od wyniku badań dkms ma mnie poinformować co tam wyszło. Dam znać jak tylko czegoś więcej się dowiem
tak jak wyżej nadal bez zmian czekam na to aż dkms się odezwie, gadałem ostatnio z znajomym z pracy który był dwa razy dawca szpiku i mówił że do niego odezwali się po dwóch miesiącach od badania krwi aż zdążył o tym zapomnieć także czekamy
@tttomasz: Cześć, przepraszam za długą przerwę ale było dużo pracy i nie miałem czasu się odezwać. Dzisiaj właśnie jestem w hotelu i jutro na 7 rano mam badania w szpitalu we Wrocku. Pobranie zaplanowane na 20/21 lipca oby wszystko się udało No i zobaczymy po jutrzejszym dniu i badaniach czego się dowiem. Pozdrawiam