Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozwepaski, spotykam się tydzień z dziewczyną ale już mi się nie chce bo wiem z mojej strony, że nie chce być z nią w związku. To jej napisać, że sorry ale nic z tego nie będzie czy przestać się odzywać? W piątek były seksy.

#kiciochpyta #rozowepaski #tfwnogf
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fisek: A potem zdziwienie, że różowe paski nie wiedzo czego chco i zachowują się nielogicznie, jak dziewczyna trafi na dwóch, trzech takich baranów pod rząd to nic dziwnego, że potem wariuje.
  • Odpowiedz
@kaszawspreju: Ale co to ma do rzeczy? Jeśli facet robi dziewczynie nadzieje i mami ją słodkimi słówkami, a po wszystkim się ulatnia, to sorry, ale chyba łajzą jest samiec a nie samica?

Ale jak dziewczyna czeka pół roku z seksem, żeby się upewnić czy facetowi zależy, to też Wam jakoś nie w smak, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak źle, i tak niedobrze. Iks de.
  • Odpowiedz
  • 16
@Fisek: Powiedz, ze zaciazyles to sama Cie zostawi.

Swojego czasu mialem podobnie, angazowalem sie a jak juz moglo cos wyjsc na serio to sie zmywalem. Teraz zaluje bo juz nie mam gdzie sie angazowac...
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: A to ile wynosi granica, gdzie dziewczyna nie traci szacunku? Może tydzień i 12 godzin i 32 minuty? Jak coś zaskoczy, to logiczne, że się idzie do łóżka- u autora wpisu nie zaskoczyło i wie na czym stoi.
  • Odpowiedz
@hina88: standardowo, beka z obrońców cudzej moralności, co to nie kumają, że jak jest ogień to można i po kilku godzinach w łóżku wylądować i nie ma reguły mówiącej, że nie będzie z tego szczęśliwego małżeństwa.

@LibertyPrime: Ale zamoczyć to fajnie? ;> Czy powiesz "sorry laska, weź się szanuj i nara, nie ma takich seksów"
  • Odpowiedz
@kaszawspreju: Ja ze swoim facetem nie czekałam jakoś długo z seksami, ale u nas była nieco inna sytuacja.


Summa summarum, wylądowaliśmy w łóżku szybko, jakoś jesteśmy ze sobą już długo, razem mieszkamy, więc się da. A to, że akurat z jednym poszłam do łóżka szybko, nie oznacza, że wskakuję/wskakiwałam do wyra pierwszemu lepszemu Zenkowi po imprezie.

Ale nie, powinnam poczekać dwa miesiące, trzy dni, pięć godzin, dwadzieścia trzy minuty i dziewięć sekund, żeby b--ń Boże nie uznał mnie za łatwą. Sorry, ale to
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: są ludzie, którzy niby lubią s--s, ale tak raz na tydzień, co dla mnie już by było pewną dewiacją. zresztą tak jak pisze @indeed - nie ma reguły, robienie sobie jakichś sztucznych ograniczeń, że "jak wylądujemy w łóżku zanim minie miesiąc znajomości to zrywam" jest jakąś paranoją, bo niby o czym to ma ci powiedzieć? czy będzie wierna?
  • Odpowiedz