Wpis z mikrobloga

@Epiktetlol widać, że nigdy w Azji nie byłeś, przeciętne azjatki to jeszcze większe pustaki niż p0lki, białych traktują jak bankomaty, a jedyne co je interesuje to latanie po sklepach, fancy restauracjach i tańce na tiktoku xD
@Mamaboss: @WyzwolonaPodrozniczka @awakening88 W dupie byliście gówno widzieliście.
Już na studiach poznałem dziewczyne z Japonii i była taka słodka i kochająca, nigdy nie dawała mi nawet pół powodu do zazdrości. Nie to co #lewandowska co pierogiem smyra hiszpanów po kutangach.

Od roku mieszkam na Filipinach i poznałem kilka ślicznych Azjatek których nie da się porównać do tych prostytutek p0lek.
Mimo że jestem 6/10 to dziewczyny zjadają mnie tu wzrokiem gdzie kolwiek
@SawadeeKap czyli tak jest, bo Ty masz na to dowód anegdotyczny xD zjadają Cię wzrokiem, bo jesteś biały, a w kulturze filipińskiej kolor skóry świadczy o statusie społecznym, im bardziej jesteś biały tym bardziej atrakcyjny, czyli odwrotnie niż u p0lek, ot cały sekret. Nie bez powodu większość azjatyckich kosmetyków zawiera wybielacze do skóry. Poza tym dostrzegam tutaj dozę hipokryzji, p0lki złe, bo wolą przeciętnego imigranta z afryki, niż przegrywa z Polski, ale
@SawadeeKap a no i wykształcona, mądra azjatka z „dobrego domu” np. z Japonii czy Korei nawet nie spojrzy na przeciętnego polaka-robaka, a nawet gdyby spojrzała to rodzina szybko sprowadziłaby ją do parteru.