Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Ja najbardziej zgniłem z polecania takich rozwiązań jak na zdjęciu poniżej. Kiedyś próbowałem grać w ten sposób i się po prostu nie da. Jest znośnie przez pierwsze 15 minut. Ktoś w komentarzach dobrze to opisał, że to jest takie samo odczucie jak trzymanie w rękach wędki na końcu której znajduje się coś co wagą przewyższa 2-3 krotnie samą wędkę xD Zresztą wszystkie te rozwiązania polegające na konieczności noszenia ze sobą
z1x2c3 - @Kryspin013: Ja najbardziej zgniłem z polecania takich rozwiązań jak na zdję...

źródło: Screenshot_3

Pobierz
@z1x2c3 zgadzam się. mam podobny uchwyt, a nawet gorszy, bo ma tylko jeden stopień swobody, a nie dwa i nie jest to zbyt wygodne. Żeby nie wykręcało nadgarstków, najlepiej trzymać cały zestaw pad i telefon jak najbardziej pionowo, ale to nie jest naturalna pozycja, w której da się długo wytrzymać.
Kiedyś muszę spróbować tych wynalazków na wzór Razer kishi. One na pewno nie mają tego problemu
@PieceOfShit: Te pady z poziomym układem są milion razy wygodniejsze. Miałem coś takiego jak Flydigi Wee 2T i to było niebo a ziemia, jeśli chodzi o wygodę użytkowania. Tylko niestety są strasznie szerokie bo razem ze smartfonem to ma z ~25cm.
To jest ta nowa jakość dla której uciekli ze SpidersWeba? Te bajki o samodzielnym tworzeniu kopii. XD


@OlFunkyBastard: dobrze że to zaznaczają, niestety wiemy jak jest. Nie mniej świadomość rośnie. Ja np robię sobie samodzielnie kopie wszystkich gier, a nawet zamawiam oryginały z japonii by je zdumpwoać i spathcować na język angielski.

Mam tak np kupionego mothera 3 z japonii.
Kryspin013 - >To jest ta nowa jakość dla której uciekli ze SpidersWeba? Te bajki o sa...

źródło: ym5aATj

Pobierz
@Kryspin013: znasz kogoś kto tak faktycznie robi poza samym sobą oczywiście?


@OlFunkyBastard: Oczywiście, że tak. Wiele osób z grup retro i nie tylko. Dziwię, się, że sam tak nie robisz. Kiedyś nawet jak wymieniałem flasher to jedna osoba na grupie gb kupiła go ode mnie by móc samemu dumpować swoje gry i savy.

Sam to ogarnąłem z 8 lat temu od Archona z arhn.eu, natomiast obecnie nawet w Polsce od
@Kryspin013: ja nie bawię się w emulatory wolę granie na oryginalnym sprzęcie.


@OlFunkyBastard: ja też się nie bawię w emulatory. Gram na oryginalnym sprzęcie. Chcesz to ci foty podeślę. Dumpowanie romów nie jest tylko związane z emulatorami mordo.

Flasher usb i tak się przydaje chociażby do backupu zapisów z fizycznych gier na gb i gbc.

A czemu tak? Bo masz np patche znacząco ulepszajace grafikę i rozgrywkę w retro gierkach.
Kryspin013 - >@Kryspin013: ja nie bawię się w emulatory wolę granie na oryginalnym sp...
@Kryspin013: słyszałem o tym ale jakoś mnie to nie jara. Konsole są fajne dlatego, że wkładasz grę i grasz, a nie bawisz się we wyrywanie, zgrywanie, patchowanie itp. itd. Poza tym i tak większość osób nie wykorzystuje tego w legalny sposób i ciągnie z neta wszystko jak leci.
@Kryspin013: słyszałem o tym ale jakoś mnie to nie jara. Konsole są fajne dlatego, że wkładasz grę i grasz, a nie bawisz się we wyrywanie, zgrywanie, patchowanie itp. itd. Poza tym i tak większość osób nie wykorzystuje tego w legalny sposób i ciągnie z neta wszystko jak leci.


Prostuję twoją ignorancję, a nie pytam o opinię i co ci się chce a co nie chce. Ja też wkładam kartridż i gram.
Prostuję twoją ignorancję, a nie pytam o opinię i co ci się chce a co nie chce.


No to chyba znów coś ci się wydawało na mój temat co niewiele miało wspólnego z rzeczywistością. To chyba już standard w twoim przypadku.

Oj @Kryspin013, @Kryspin013 nawet gdy zaczniesz jak człowiek zawsze wylezie z ciebie ta samą gnida, która tylko szuka okazji do ataku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyne
da się legalnie i moralnie


@Kryspin013: Mam dwa pytania:
1) Czy modyfikowanie gry poprzez nieoficjalne hacki/patche jest legalne?
2) Czy z moralnego punktu widzenia lepiej jest kupić na allegro 10 starych gier Nintendo czy lepiej nie tracic czasu na zabawe z kupowaniem i zgrywaniem tych gier i po prostu je spiracic, a za to kupic jedna nowa gre na Switcha?