Wpis z mikrobloga

Ha tfu na p0lkę Lewandowską. Kompletnie #!$%@?ła mu koniec kariery tym zmuszeniem odejścia do Barcelony bo tam słońce i ciepło. Serio myślicie, że tak ogarnięty gość jak Lewandowski z własnej woli odszedłby do słabszego sportowo i pogrążonego w chaosie klubu? Zostałby w Bayernie, zdobył kolejne tytuły króla strzelców, przegoniłby Gerda Müllers i zostałby najlepszym napastnikiem w historii Bayernu, Bundesligi i legendą klubu, który spokojnie może walczyć o najwyższe cele w Lidze Mistrzów. Po karierze miałby spore szanse na stanowisko w zarządzie Bayernu, bo oni tam o byłych piłkarzy dbają.

A teraz odpada w 1/8 Ligi Europy, gra najsłabiej od lat, nawet nie będzie w pięćdziesiątce nominowanych do Złotej Piłki. Do tego Anka jako typowa p0lka dostaje śliny na widok chadów latynosów i otwarcie się z nimi obściskuje, podczas gdy on pilnuje dzieci. Do tego stopnia jej odwaliło, że porównuje swoją karierę do jego kariery. No #!$%@?. A potem się dziwią czemu p0lki są na świecie uznawane za ładne (co notabene jej nie dotyczyło przed wizytami u chirurga plastycznego, którego finansował Robert), ale ze względu na ich charakter lepiej ich nie tykać.

#lewandowski #lewandowska #p0lka #afera
  • 8
@Elijahu: Jakby Bobson miał jaja to powiedziałby, że sorry, wybacz, willę na wakacje Ci kupię, ale dopóki nie skończę kariery nie ma mowy o przeprowadzce, bo chcę zostać legendą klubu i ligii, w której świetnie się odnajduję i w której ciężko harowałem na swój status. Chociaż stawiam, że on sam chciał zmienić klub, bo uwierzył w swoją wielkość, że jak przyjdzie to nagle wszystkie problemy Barcy znikną. A Anka go tylko
@Coxex: @Lambo994 Naprawdę twierdzisz że Anka wymusiła na nim transfer? Sam Bayern kombinował co tu zrobić z lewym bo chcieli zakontraktować Haalanda. Sam Nagelsman miał na pieńku z Lewym. On wygrał w Bayernie wszystko i to był dla niego ostatni dzwonek do zmiany klubu. Sam Lewandowski chciał odejść a nie że Anka na nim wymusiła xD. A wyszedł na tym tylko na plus bo Barcelona jest dużo bardziej medialnym klubem, ma
@Lambo994: la liga silniejsza xD faktycznie to dlatego Messi był tam w stanie 50 bramek strzelić xD oprócz Realu i Aletico które nie maja odpowiedników w Bundeslidze to reszta jest na podobnym poziomie
Barcelona jest po prostu słaba, reszta drużyn z topu tez nic wielkiego w lidze nie pokazuje, walka o króla strzelców jest bardzo mizerna. Gdyby Lewus tam trafił w sensownym sezonie z sensownym składem to tez na luzie by
oprócz Realu i Aletico które nie maja odpowiedników w Bundeslidze to reszta jest na podobnym poziomie


@RudyZibi: No i tylko ze względu na rywalizację Real - Barcelona oraz Atletico będące tuż za nimi, La Liga jest silniejsza. W Niemczech masz Bayern, który nie ma konkurenta na swoim poziomie, chyba że po 10 latach zacznie przegrywać sam ze sobą jak w tym sezonie. I takim odpowiednikiem Atletico, który czasami coś zamiesza jest
@Lambo994: te style ligi to dziś bardziej frazes niż rzeczywistość, ot aklimatyzacja.
Nawet w Bayernie Lewandowski w pierwszym sezonie zdobył „zaledwie” 18 bramek w Bundeslidze.
@RudyZibi: Nie jestem żadnym barceloniarzem. Powiem więcej nie lubię tego klubu przez to że kiedyś tylko kładli się na boisku. Jestem fanem Lewego i niesamowicie mnie #!$%@?ło co odwalił Nagelsmann z Khanem i Hasanem że lewy odszełz Bayernu.