Wpis z mikrobloga

163 576,19 - 16,37 = 163 559,82

Niby pogorszenie pogody, a jest cudnie! Słońce za delikatnymi chmurkami, zaskakująco zdecydowany wiatr i umiarkowane 5°C - aż chce się biegać!

Wstałem o 4:40, niespiesznie się pozbierałem, założyłem jakieś ciuchy i o 5:12 wyruszyłem na przebieżkę po okolicy. Wiedziałem, że przez chmury wschód Słońca będzie lekko spóźniony, więc też się nie przejmowałem tym, że tak późno wyszedłem.

Postanowiłem trochę rozruszać kości, bo ileż można odpoczywać? Po kadencji widać, że się coś starałem - po tempie trochę mniej, ale też wróciło w pobliże czegoś bardziej przyzwoitego. Tak czy siak biegło się bardzo przyjemnie i to jest chyba najważniejsze (ʘʘ) Powoli można zacząć myśleć o jakimś ciut dłuższym dystansie na weekend ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miłego środeczka!

#enronczlapie #biegajzwykopem #bieganie#ruszkrakow #sztafeta
Pobierz
źródło: 9540FC72-E122-43E2-A2CE-A3014981D874
  • 5
@enron: podziwiam te Twoje poranne biegi. Powiedz mi jak wypracowałeś tak zajebistą kadencję, bo ja maksymalnie dochodzę do 170 przy lepszych biegach. Petarda ta Twoja kadencja! Jak Ci się biega na czczo tak rano, nie brakuje energii?
@archates: jestem naturszczykiem, sama mi się taka kadencja zrobiła. Nie wiem czy na początku było inaczej, ale od kiedy miałem jakiekolwiek pomiary (czyli od zakupu iphone7 z 5 lat temu), zawsze była wysoka. Po prostu drobne kroczki stawiam, za to słabiej się odbijam. Jest to ponoć do "wyleczenia", ale trudne i niekoniecznie przyniesie jakieś pozytywne rezultaty - a że nie jestem zawodowcem to się tym specjalnie nie przejmuję ( ͡º