Wpis z mikrobloga

założę się, że nie masz pojęcia, o co chodzi w niepokalanym poczęciu. Pewnie chodzi Ci o hehe seks, co?


@ReinmarKrakau: Uderz w stół a kat0lik się odezwie. Twoja interpretacja Waszych bajek mnie nie interesuje, naczytałem się ich dosyć - wszystkie są tyle samo warte.
  • Odpowiedz
Za ile w książkach dla dzieci będą obrazki z biała mamusią człowiekiem, ojcem trans psem i biseksualnych czarnym dzieckiem?


@Mezomorfix: Śmieszy mnie to jak konserwy są autentycznie przerażone xDDDDD Wy tak naprawdę wrażliwe chłopaki są xD
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: nie lewaki, a dziennikarzyny niskiego pułapu i wtedy, gdy będą mieć pewność że jacyś debile nabiją im wyświetleń i rozgłośnią nazwisko
  • Odpowiedz
@P35YM1574: ja #!$%@?. Nikt nie mówi, że to źle mieć psa.
CHODZI O TRAKTOWANIE PSA JAK DZIECKO.

Rozumiem kochać zwierzęta. Sam uwielbiam zwierzaki i mogę z nimi spędzać godziny ale jednak jak obserwuję pieluszkowe zapalenie mózgu gdzie zamiast dzieciaka jest pies i trzeba wokół skakać jak #!$%@? to nie... coś zajebiście poszło nie tak. Ojej nasze psiecko nasrało na dywanik. Ojej nasze psiecko rozpłakało się w sklepie (czytaj zaczęło drzeć
SzubiDubiDu - @P35YM1574: ja #!$%@?. Nikt nie mówi, że to źle mieć psa. 
CHODZI O TRA...

źródło: gettyimages-148343638-1564159947

Pobierz
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Nadal nie rozumiem czemu przeszkadza ci co ktoś robi ze swoim życiem. Niektórzy kochają zwierzaki, którymi się opiekują. Psiecko to fajna i zabawna gra słów. Nikt tutaj nikogo nie krzywdzi, ale z jakiegoś powodu pojawiają się takie agresywne reakcje. Co to znaczy, że ktoś traktuje psa, kota lub inne zwierzę domowe jak dziecko? Bo dba o jego dobrostan? Dlaczego jest to według ciebie złe? Jedyne co można nazwać czymś
  • Odpowiedz
Sugerowanie jakiś związków, że to rodzina i traktowanie jak dziecko to już choroba umysłowa


@inflacja_biedaku: jeśli ktoś ma w domu zwierzę, którego nie traktuje jak członka rodziny to raczej taka osoba jest zaburzona, bo pewne funkcje i obszary mózgu nie działają poprawnie.
  • Odpowiedz
Co to znaczy, że ktoś traktuje psa, kota lub inne zwierzę domowe jak dziecko? Bo dba o jego dobrostan? Dlaczego jest to według ciebie złe?


@P35YM1574: Jest to wypaczanie człowieka oraz relacji międzyludzkich
  • Odpowiedz
Jest to wypaczanie człowieka oraz relacji międzyludzkich


@SzubiDubiDu: rozwiń proszę tę wypowiedź, bo na razie jej nie rozumiem. Co to znaczy "wypaczanie człowieka" i w jaki sposób relacja między człowiekiem a zwierzęciem wypacza relacje międzyludzkie?
  • Odpowiedz