Wpis z mikrobloga

Tak jeszcze w temacie pani any to przypomniała mi się taka historia z koleżanką w Hiszpanii.

Otóż miałem na studniach znajomą, która wyjechała na Erasmusa do Madrytu na pół roku, ale tak jej się spodobała Hiszpania, że jak skończyła licencjat to rzuciła studia i wyjechała do Barcelony do pracy i spędziła tam jakieś 4/5 lat.
No i byłem tam u niej w Barcelonie w odwiedzinach prawie tydzień.

Oprócz tego, że pokazała mi miasto to opowiedziało mi co nieco o Hiszpanii i bachacie xD
Otóż zapisała się na lekcje bachaty i mówiła, że w Hiszpanii i Portugalii ten taniec jest potocznie nazywany "zaproszeniem do seksu" xD
Jest przesycony sensualnością i erotyzmem, a jej trener to w ogóle ocieka testosteronem jak zresztą większość Hiszpanów.
W ogóle mówiła, bez ogródek, że Włosi, Hiszpanie Portugalczycy i Kolumbijczycy których poznała, bo w takim kręgu się obracała(xd), to najwięksi podrywacze na ziemi. Typy potrafią mieć po 2 dziewczyny na raz bo nie mogą się na jedną zdecydować no i jedna to im mało.
Najlepsze jest to, że ta koleżanka to serio mocne 4/10, a w pierwszym tygodniu jej pracy na komunikatorze w korpo 13stu Hiszpanów do niej napisało o propozycji jakiejś kawy czy obiadu xDD

Ja się nie dziwie, że typ z którym 2 lata mieszkałem we Wrocławiu na stancji, Portugalczyk, który z wyglądu był 5/10 175cm i sam mówił, że u siebie ma problem z wyrywaniem to tutaj potrafił wyruchać 4 laski z #tinder w ciągu tygodnia, a jak poszedł pierwszy raz na kluby to jakaś #p0lka z nim tak tańczyła, że myślał że jest prostytutką xD

Także Bobek, you need to start asking questions Bobek xD

#afera #lewandowska #lewandowski #pilkanozna #hiszpania #bachata #barcelona
  • 71
@WyzwolonaPodrozniczka: Czekałem na to, bo to coś czego kobiety nie mogą przełknąć, a ja Ci powiem z czego to wynika.

Jaki procent facetów może pozwolić sobie na regularny seks? Jak dużo mężczyzn jest w stanie doświadczyć ons czy fwb z dziewczyną poznaną w klubie czy na tinderze? Odpowiedź brzmi: mały, może dotyczy to kilku procent najlepszych samców. Gwarantuje Ci, że przeciętny chłop do 19/20 roku życia jest prawiczkiem i ma może
@dzkeson: Czyli podsumowując, przyznajesz otwarcie, że jesteście facetami niskiej jakości i dlatego właśnie nie bzykacie. I w d. sobie możecie wsadzić te "rodzinne wartości", którymi rzekomo się kierujecie (XD) bo oczywistym jest, że prawictwo nie jest waszym wyborem a jedynie koniecznością i wynika z wysokich wymagań, które stawiają mężczyznom kobiety.

Dlaczego zatem gardzicie p0lkami, skoro sami jesteście facetami z marginesu (bo jak sam przyznałeś, facet na poziomie bzyka a reszta tych
@lifapek

to prawda

tylko że p0lki nie są świadome że są w zastępstwie za walenie konia a nie że są takie super seksowne i piękne

w ten sposób p0lki zbudowały opinię że są największymi dziwkami na świecie i każda kolejna to potwierdza

p0lka sobie myśli... eee to tylko przygoda, poznam kilku egzotycznych chłopaków, nikt się nie dowie

chłopaki sobie myślą... p0lki to największe #!$%@?, sprawdzimy to i za każdym razem sprawdzają i
@Sprus: A nie wpadłeś na to, że dla nas mężczyźni też są w zastępstwie za głaskanie małża? Co myślisz, że jak idziemy z facetem do łóżka to od razu mamy w głowie ślub i dzieci? xD Też chcemy się zabawić i zrobić sobie dobrze, coraz mniej kobiet chce się użerać z chłopami w poważnych związkach. Jesteście tylko do je&ania :)))

a p0lka daje dupy za darmo xD bo to dla niej
@WyzwolonaPodrozniczka

tak... macie od razu ślub i dzieci zwłaszcza gdy dotrzecie do ściany a jak jeszcze jest bombelek to dochodzi jeszcze desperacja

najpierw najlepsze lata marnujcie na #!$%@? a później ojejujeju gdzie są wszyscy dobrzy faceci xD

związali się z laskami które nie traktowały swojej #!$%@? jak dworca xD
  • 2
@Issac: zaręczam Ci, że dokładnie wszystko co tam napisałem jest prawdą. Historię o współlokatorze portugalczyku opisywałem nawet kilka lat temu na wykopie.
@notBart: jak 4 laski 4/10? jesli chodzi o portugalczyka to on czasami takie suki przynosił na hate ze ja #!$%@? nie wierzylem co sie dzieje xD
@Pabick: w akademcu jak mieszkałem to kumpel mi opowiadał, że siedzi sobie na sluchawkach i gra w gre i jego wspollokator
@Sprus: No tak, bo w stałych związkach są jedynie dziewice, co miały tylko jednego partnera xD

Jeśli dla ciebie bycie dobrym facetem = bycie niedoświadczonym seksualnie (analogicznie kobieta) no to nie mam pytań. Fajne macie kryteria xD A po co tam patrzeć na charakter, najważniejsze ile miała kutangów w d0pie, tylko to definiuje jej wartość. Jak dobrze, że nie mam nic wspólnego z takimi mentalnymi betonami w życiu realnym :)))
rzecież określenie laska i 4/10 się wykluczają. To tak jak ta od Bali. Nikt jej nie chciał w PL to teraz kreuje się na światową znawczyn


@Uli_Kunkel: ale tak bez niczego wysylaly czy musiales miec dobra gadkę?
@lifapek: ja se raz gadałem z Hiszpanami w akadedmiku, mieszkał z nimi koliega to mówił, że to patusy są. Z ryja byli słabi i niscy. Ćpali cały czas. Pytałem jednego czy Polki są łatwe to powiedział, że łatwiej niż Hiszpankę jest przelizać, ale trudno o rypanie. A że Hiszpankę jak się przeliże to jest seks też, a Polki nie.
Jeśli dla ciebie bycie dobrym facetem = bycie niedoświadczonym seksualnie (analogicznie kobieta) no to nie mam pytań.


@WyzwolonaPodrozniczka: Widzisz, zarzucacie mężczyznom że myślą tylko penisami i seks im w głowie, a największe pierdzielnięcie na punkcie seksu właśnie mają kobiety. Jakby ruchanie to była najważniejsza rzecz na świecie, normalnie jakieś rocket science czy fizyka kwantowa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ