Wpis z mikrobloga

Tak jeszcze w temacie pani any to przypomniała mi się taka historia z koleżanką w Hiszpanii.

Otóż miałem na studniach znajomą, która wyjechała na Erasmusa do Madrytu na pół roku, ale tak jej się spodobała Hiszpania, że jak skończyła licencjat to rzuciła studia i wyjechała do Barcelony do pracy i spędziła tam jakieś 4/5 lat.
No i byłem tam u niej w Barcelonie w odwiedzinach prawie tydzień.

Oprócz tego, że pokazała mi miasto to opowiedziało mi co nieco o Hiszpanii i bachacie xD
Otóż zapisała się na lekcje bachaty i mówiła, że w Hiszpanii i Portugalii ten taniec jest potocznie nazywany "zaproszeniem do seksu" xD
Jest przesycony sensualnością i erotyzmem, a jej trener to w ogóle ocieka testosteronem jak zresztą większość Hiszpanów.
W ogóle mówiła, bez ogródek, że Włosi, Hiszpanie Portugalczycy i Kolumbijczycy których poznała, bo w takim kręgu się obracała(xd), to najwięksi podrywacze na ziemi. Typy potrafią mieć po 2 dziewczyny na raz bo nie mogą się na jedną zdecydować no i jedna to im mało.
Najlepsze jest to, że ta koleżanka to serio mocne 4/10, a w pierwszym tygodniu jej pracy na komunikatorze w korpo 13stu Hiszpanów do niej napisało o propozycji jakiejś kawy czy obiadu xDD

Ja się nie dziwie, że typ z którym 2 lata mieszkałem we Wrocławiu na stancji, Portugalczyk, który z wyglądu był 5/10 175cm i sam mówił, że u siebie ma problem z wyrywaniem to tutaj potrafił wyruchać 4 laski z #tinder w ciągu tygodnia, a jak poszedł pierwszy raz na kluby to jakaś #p0lka z nim tak tańczyła, że myślał że jest prostytutką xD

Także Bobek, you need to start asking questions Bobek xD

#afera #lewandowska #lewandowski #pilkanozna #hiszpania #bachata #barcelona
  • 71
@lifapek: U mnie w rodzinie kuzynka podczas studiów pojechała na erazmusa do Hiszpanii. Oczywiście miała polskiego chłopak który studiował informatykę, został i czekał na nią w domu. Skończyło się tak, że ona powiedziała że potrzebuję trochę przestrzeni dla siebie podczas wyjazdu, co się skończyło tym że wróciła z Hiszpanem do Polski a Polaka kopnęła w dupę xD
Polak skończył informatykę i teraz kosi niezły chajs, a ona siedzi z Hiszpanem który
@WyzwolonaPodrozniczka: dla mnie większym odpadem jest przeruchana nieszanująca się p0lka niz przegryw, który w loterii miał trochę mniej szczęścia i wbrew temu co mówi społeczeństwo wylosował znacznie trudniejszą płeć i musi się trochę postarać, żeby mieć coś od życia.

Nikt wam nie każe wiązać się z przegrywami ale mniemanie o waszej zajebistości to jakiś absurd xD tym bardziej, że do lasek z innych normalnych krajow dzielą was lata świetlne, wiem to
@notBart: chyba światową dupodaję, kolejny przykład polskiej szonicy. Ciekawe ilu z tych mokebiańczyków faktycznie chciałoby być z nią dłużej niż tylko 1 noc, podejrzewam że 0
@dzkeson:

dla mnie większym odpadem jest przeruchana nieszanująca się p0lka niz przegryw, który w loterii miał trochę mniej szczęścia i wbrew temu co mówi społeczeństwo wylosował znacznie trudniejszą płeć i musi się trochę postarać, żeby mieć coś od życia.

To chyba tylko w twoim przekonaniu xD Trudno, żeby przegryw sam siebie nie windował w górę xD

Nikt wam nie każe wiązać się z przegrywami ale mniemanie o waszej zajebistości to jakiś