Wpis z mikrobloga

#!$%@? @m__b @wykop obiecaliście lepszy kontakt i lepsza aplikacje na iOS. I co? Jak zawsze syf, który latacie a jest jeszcze gorzej.

- nie da się kliknąć ikony lenny,
- kliknięcie aparatu wywala aplikacje,
- na stronie głównej zdjęcia śmiesznie wykadrowane i nie widac całego, a kliknięcie nie powiększa,
- linki w tekście nie są kliknalne mimo podświetlenia,
- nie można schować odpowiedzi, bo usuwa cały tekst,

Ogólnie tu leży wszystko, a wy zamiast zrobić nową to latacie poprzednia XD

#wykop #wykop20
  • 9
@Sultan_Kosmitow #!$%@? wie XD ja przez przeglądarkę. Ale dramat, bo chciałem ci odpowiedzieć, klikam odpowiedz i zero interakcji z użytkownikiem, dopiero po którymś razie wyskakuje z dupy wielkie okienko i nawet nie wiesz na co odpowiadasz. Boze co za gowno xD
@Ka4az: Cześć (ツ) Rozumiemy, że problemy, które opisujesz, dotyczą iOSa - potwierdzasz? Przekażemy te tematy zespołowi IT i postaramy się aby możliwie szybko zostały zrealizowane.
@wykop:

Cześć (ツ) Rozumiemy,


mi się wydaje, że wasz główny problem polega na tym, że Wy właśnie nie rozumiecie. Nie rozumiecie co ludzie do was piszą, nie rozumiecie czego oczekują, nie rozumiecie jaka jest perspektywa użytkownika, nie rozumicie gdzie popełniacie błędy, nie rozumiecie dlaczego je popełniacie i nie rozumiecie też jak wyjść naprzeciw oczkiwaniom społeczności.
Pozdrawiam, miłego dnia.
Z fartem
@wykop Dodacie kiedyś możliwość wrzucenia zdjęcia do komentarza? druga sprawa to niedziałające emoty, trzecie często nie da się otworzyć zdjęć i linków dodanych do komentsrza.

EDIT: NIe znikają też otwarte powiadomienia.