Wpis z mikrobloga

Na początku myślałem, że to zwykłe śmieszki ale jak jakiś mirek wrzucił filmik z tymi "tańcami" to otworzyłem szeroko japę z tekstem "CO TO JEST XDDD". Myślałem. że te tańce to jakieś faktyczne tańce, a nie wygibasy i ocieranie się o siebie. Moim zdaniem takie wygibasy z obcym typem są upokarzające dla faceta, że obcy facet obraca jego dupę i przysuwaJą się biodrami bardzo blisko siebie.

julki i różowe pewnie uważają, że no przecież sobie tańczy ale gdyby miały faceta, który takie wygibasy by robił z jakąś latynoską to inba by była w 5 sekund.

Lewa Ann pokazała prawdziwą naturę p0lek - byleby wyjechać z Polski, a za hajs męża zrobić się całą na lalkę i bawić się ile wlezie.

#lewandowski #p0lka #lewandowska
  • 35
@WaveCreator: Masz rację, najczęściej brakuje facetów. Nie tylko na kursach latino, ale chyba wszędzie gdzie są ciągłe zmiany partnerów.

Z drugiej strony jak najbardziej rozumiem, skąd się wzięła afera. To jest jak najbardziej powiązane z brakiem facetów na tych kursach. "Imprezowe" grupy społeczne najlepiej funkcjonują gdy jest przewaga kobiet. Dlatego m.in. kluby preferują przewagę kobiet i kobiety najczęściej wchodzą za darmo.
Najsłabsi społecznie faceci nie są w stanie dołączyć do grup,
To jest jak najbardziej powiązane z brakiem facetów na tych kursach. "Imprezowe" grupy społeczne najlepiej funkcjonują gdy jest przewaga kobiet.


@Dragonan: O czym ty gadasz wychodku xD mam koleżanki, które rezygnowały z kursów tańca, bo była właśnie przewaga kobiet i musiały czekać kilka minut na jakiegoś faceta

Tak samo na imprezach salsowych - 70% kobiet, 30% facetów. Po prostu przestały chodzić, bo podpierały ściany
@javelin: wykopki wolą jęczeć że hIPeRgAmIA, nadwyżka kobiet (mimo że w miastach młodych kobiet jest więcej) i 100 innych powodów, żeby być przegrywem, tylko nie własne lenistwo. A szczególnie to podejście do tańców latynoskich. Na imprezach mnóstwo kobiet, nie musisz się zastanawiać nad głupotami typu "jak zagadać, jak przełamać barierę dotyku", po prostu prosisz do tańca... I jeszcze łatwiej jest jak masz przeciętny wzrost bo jest wygodniej obu osobom. A co
@tbhilt: sama prawda, sam chodziłem (i chodzę) na kurs bachaty i każdy trening kończy się seksem grupowym. A to same mężatki praktycznie, dzikie i wyuzdane. Ale wkładam tylko tym ktore mi się podobają, Anka za brzydka jest
  • 0
@javelin: Wiesz co, odniosę się do tego nie mając wiedzy ale czytając to, co pisały wykopki.

Różowe niektórym niebieskim pisały, że na kursie tańca chodzą samotne laski i żeby tam próbowali. Ja za gówniaka chodziłem i chyba 2 niebieskich czy różowych (nie pamiętam już) to z kijkiem tańczyli xD Niebiescy na wykopie pisali, że byli współcześnie na kursach i albo są pary albo za dużo niebieskich. Taniec to raczej domena kobiet