Wpis z mikrobloga

Na początku myślałem, że to zwykłe śmieszki ale jak jakiś mirek wrzucił filmik z tymi "tańcami" to otworzyłem szeroko japę z tekstem "CO TO JEST XDDD". Myślałem. że te tańce to jakieś faktyczne tańce, a nie wygibasy i ocieranie się o siebie. Moim zdaniem takie wygibasy z obcym typem są upokarzające dla faceta, że obcy facet obraca jego dupę i przysuwaJą się biodrami bardzo blisko siebie.

julki i różowe pewnie uważają, że no przecież sobie tańczy ale gdyby miały faceta, który takie wygibasy by robił z jakąś latynoską to inba by była w 5 sekund.

Lewa Ann pokazała prawdziwą naturę p0lek - byleby wyjechać z Polski, a za hajs męża zrobić się całą na lalkę i bawić się ile wlezie.

#lewandowski #p0lka #lewandowska
  • 35
Po pierwsze samo patrzenie na ludzi którzy dobrze się bawią, a ty nie jesteś w stanie do nich dołączyć jest bolesne.


@Dragonan: Bolesne to jest dorabianie teorii do zwykłego puszczania się kobiety po 35 roku życia.
Wiesz co, odniosę się do tego nie mając wiedzy ale czytając to, co pisały wykopki.


Różowe niektórym niebieskim pisały, że na kursie tańca chodzą samotne laski i żeby tam próbowali. Ja za gówniaka chodziłem i chyba 2 niebieskich czy różowych (nie pamiętam już) to z kijkiem tańczyli xD


@tbhilt: Dokładnie, Ty piszesz coś o kursach dla dzieci sprzed 15 lat, a ja mówię jak wygląda sytuacja na tańcach latino w Warszawie
@T0pi5: Na kurs idziesz po to, żeby się tańca NAUCZYĆ. Słuchasz instruktora i grzecznie zapi*rdalasz. Jak niebieskich jest więcej, to się cieszysz, bo raz na parę zmian w parze jesteś sam i możesz w spokoju ogarnąć aktualne ćwiczenie. Jak laski są brzydkie, to też się cieszysz, bo cię nie rozpraszają urodą xD
A jak się już już coś nauczysz, to chodzisz na imprezy, na początek z ludźmi z kursu, i TAM
@tbhilt: najgorsze jest w tym wszystkim, że mają 2 córki, którym mamusia wpoi te wartości. Patrzcie córeczki, tatuś zapiernicza, a mamusia baluje, tak sie macie ocierać o latynosów.
Na miejscu Lewego to bym pogonił w #!$%@?.
wykopki wolą jęczeć że hIPeRgAmIA, nadwyżka kobiet (mimo że w miastach młodych kobiet jest więcej)...

@werter_do_jercewa: Qurwa większej bzdury nie słyszałem weź jeszcze napisz że statystycznie to w całej Polsce jest więcej kobiet xDDDDDDDDDDDDDD
@youngmlody3456: skrajna, bo uwazam ze kobiety nie powinny dbać o dobro mężczyzn, plus popieram aborcję, rozwiązłość seksualną singielek (o ile potem nie zatajają), popieram bambinizm, trudno wymienić, po prostu mnie wyzywali od skrajnych feministek