Wpis z mikrobloga

@WpiszSwojLogin: niestety nie mam do niego kontaktu, posiadam go jedynie do różnych agencji których jest chyba ze 100. Mało tego, nie znam holenderskiego, więc może mi być ciężko się z nim porozumieć ;)) Ale dzięki za złote rady
@ManiacTeam: i to jest konkretna odpowiedź, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozumiem, że jeśli pracuje przez agencję, to agencja ma obowiązek się porozumieć z pracodawcą i podesłać mi umowę
@viciu03: umowę MUSISZ podpisać przed wyjazdem. Dzięki temu masz większe prawa jako pracownik tymczasowy, m.in. ochrona przed zwolnieniem z powodu braku pracy (przez okres chyba 2 miesięcy - nie jestem tutaj pewny) czy gwarancja godzin. Osoby podpisujące umowę w Holandii nie mają takich profitów (a przynajmniej nie zawsze). Jeżeli agencja nie chce Ci dać umowy w Polsce, to olej tę agencje.
umowę MUSISZ podpisać przed wyjazdem. Dzięki temu masz większe prawa jako pracownik tymczasowy, m.in. ochrona przed zwolnieniem z powodu braku pracy (przez okres chyba 2 miesięcy - nie jestem tutaj pewny) czy gwarancja godzin. Osoby podpisujące umowę w Holandii nie mają takich profitów (a przynajmniej nie zawsze). Jeżeli agencja nie chce Ci dać umowy w Polsce, to olej tę agencje.


@wojciech_s: Niekoniecznie. Agencje często pytają czy ktoś przyjeżdża zza granicy czy
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Agencje często pytają


@tarushiba: a często nie pytają ;) dlatego trzeba umowę podpisać PRZED przyjazdem, bo potem można wylądować dosłownie na ulicy. Wiele się naczytałem już postów na facebooku na ten temat i osobiście znam kilka historii, więc nie ma co liczyć na to, że agencja będzie przychylna w tej kwestii. Dla nich liczy się tylko i wyłącznie kasa

a przyjadę na miejsce i będzie syf


@viciu03: na 95% procent