Wpis z mikrobloga

Nawiązując do mojego poprzedniego wpisu, wołam @Pan_latarka i wrzucam parę zdjęć tej ramy na imgur. Mój rozmiar to 52.

Ogólnie rama mi się podoba, będę malował ją (jak znajdę czas, może długi weekend). Fajnie, że hak przerzutki nie jest nitowany tylko wkręcony. Trafił się jednak fuckup mały śmieszny - linki prowadzące do klamkomanetek lewa-prawa zamienione są. ʕʔ

@dymel: jak ten pancerz do przerzutek przeciągnąć? Przez ten ślizg na dole? (jeszcze nie ściągałem go, więc nie wiem jak pod nim wygląda)

#rower #gravel #flyxii
  • 3
@cyborg: widzę, że Flyxii trzyma poziom wykonania. Jak miałem 5+ lat temu ramę to tak samo na 30% się przyłożyli ;)

Co do pancerzy - idealna opcja to przeciągnąć je w całości, łatwiej się potem wymienia linki, ale musisz wewnątrz kable puścić w piankowych kołnierzach, żeby się nie tłukły na wertepach.
jak ten pancerz do przerzutek przeciągnąć? Przez ten ślizg na dole? (jeszcze nie ściągałem go, więc nie wiem jak pod nim wygląda)


@cyborg: pod suportem, bez wychodzenia na zewnątrz. Jest trochę zabawy z przeciskaniem ale IMO warto.