Wpis z mikrobloga

@Rga79: Plujesz się jedynie Ty. Proponuje zamknąć otwór gębowy podczas pisania, może nie będziesz musiał czyścić monitora, rąk i klawiatury.
Czyli wmawiasz mi że mój opis jest błędny bo w przedstawionym fragmencie ona się nie przyznaje do tego że sprzedała męża


@RafDan: Nic Ci nie wmawiam XD
Po prostu wrzucasz filmik, którego treść nie potwierdza tego co napisałeś. Po zwróceniu Ci uwagi wysyłasz mnie na inną stronkę, gdzie jest ten sam filmik, a komentujący zwracają uwagę na brak informacji o donosie na męża.
Wychodzi na to, że uważasz że można powielać
Wychodzi na to, że uważasz że można powielać niesprawdzone informacje i jest to ok.


@mayek: Oczywiście że nie, przecież będę identyfikował tą osobę, tego męża, dodatkowo będę identyfikował tego opa, oraz ten telegram.

Dokonam śledztwa, żeby wykopek był szczęśliwy, a na koncu mi mowie ze skoro na nagraniu sie babeczka nie przyznala, to znaczy ze tak nie bylo. No bo przeciez jak putin na nagraniu mowi ze nie zaatakuje Ukrainy, to
Te odpowiedzi maja podobne ilosci lajkow


@RafDan: Żaden komentarz, nawet ten mający najwięcej lajków nie potwierdza tezy, że ta babka sprzedała męża.
Nie ma tam nigdzie takiej informacji poza tytułem filmiku i obietnicą "I don't lie" XDDDDD

Jak dla mnie to powielasz fejki i w dodatku twierdzisz że nie ma w tym nic złego.
Jak dla mnie to powielasz fejki i w dodatku twierdzisz że nie ma w tym nic złego.


@mayek No to spoko, to wrzucaj mnie na czarną i dodaj komentarz "powiela fejki i nie widzi w tym nic zlego" i mamy to z glowy.

Nie ma tam nigdzie takiej informacji poza tytułem filmiku i obietnicą "I don't lie" XDDDDD


A jak Ci taki komentarz znajde to skasujesz konto?
A jak Ci taki komentarz znajde to skasujesz konto?


@RafDan: Nie, ale Cię przeproszę i przyznam Ci rację. Tak powinna wyglądać dyskusja.

Ale komentarz Op'a że "później wrzuci tłumaczenie jak dostanie więcej lajków" się nie liczy XD
That first sentence alone.


Not


My husband voluntarily mobilized


but


My husband was voluntarily mobilized


How can you even say that with a straight face.


63 lajki. No to jak na Twoje 9 i 7 chyba mocny argument co?

He was voluntarily mobilized, so I had to make him go by reporting him to the authorities


I think it's the other way around, she snitched on him and that's why he "was