Wpis z mikrobloga

Mirki, nie udało mi się życie. Ale ostatnio trochę eksperymentowałem z #rozowepaski . Dam wam jedna niezawodną poradę: jeśli już jakimś cudem będziecie na pierwszym spotkaniu z dziewczyną (i nie ucieknie) to nie czekajcie z jakimiś zboczonymi gestami typu złapanie za tyłek, całowanie, mówienie o seksie, albo, że ma fajną dupę itp. To nie jest nawet zalecane a wręcz wymagane, żeby nie wzięła was za bezpłciowego nudziarza. Nie przejmujcie się, że będzie wychodzić wam to niesfornie itp, nie bójcie się ryzyka.
#logikarozowychpaskow #randki #tinder #logikaniebieskichpaskow #seks #zwiazki #przegryw #blackpill #redpill
Pobierz Blueweb - Mirki, nie udało mi się życie. Ale ostatnio trochę eksperymentowałem z #roz...
źródło: temp_file.png4113605844389612397
  • 18
@mascarponie

@Blueweb: no nie, bo jest jeszcze coś pomiędzy "ucieczką" a tym że jej się podobasz, i może chce być tylko na tyle miła żeby nie uciec i te 30 minut z tobą pobyć, nie patrząc za bardzo w twarz i nie dając absolutnie żadnych znaków, żebyś się zbliżył


a to już jej problem. nie powinno się liczyć z tym co ona udaje (że niby jest pożądana). one nawet dla #
@Malenaa

@Blueweb: z moich doświadczeń to jak już łapałem to nie protestowały ani razu xD ale to musiałem mieć jakieś znaki od nich, większość razy nic nie inicjowalem bo się bałem i potem się szybko urywały znajomości.


Nooo i ja dużo razy nic nie inicjowalem. ale ostatnie 3 spotkania to na zasadzie "raz kozie śmierć" i efekty są bardzo dobre. nawet wyższe od siebie zmacalem ostro xd. Później piszą jakieś rzeczy
@Blueweb: Usuń to, bo jeszcze jakiś niedoświadczony chłopak w to uwierzy i zdziwi się, dlaczego dostał w twarz. To może działa, jak spotykasz się z dziewczyną z tindera na ons albo jak masz od kobiety wyraźne znaki, że na Ciebie leci, ale jeśli to zwykłe spotkanie zapoznawcze, to większości się to nie spodoba.
@Blueweb: to że laska nie ucieka nie oznacza, dalej jest zainteresowana, może po prostu z grzeczności chce domknąć spotkanie do końca. Także swoje rady wsadź sobie w dupę bo jakby ludzie cię posłuchali to mielibyśmy wylęgarnie creepów
@Blueweb: Inaczej będzie to brzmiało z ust przegrywa piwniczaka, a inaczej z ust włoskiego Massimo.

Ten pierwszy będzie niewyżytym creepem gwałcicielem, a ten drugi zadziornym pewnym siebie facetem :)