Wpis z mikrobloga

@Kasahara: Czy da się w ogóle uniknąć takich kontuzji robiąc swoje rekordy? Zawsze jak widze takie przypadki to zastanawiam się czy da się tego uniknąć. Czy po prostu pewnego razu będę chciał pobić swój rekord np o 5kg i nagle mi coś strzeli
  • 1
@DopeLifter:

Danie namówienie się "trenerowi" na sprzęt, w którym nigdy nie siadałem. Ja sam zawsze wiązałem taśmy Marka Bella, które są niemalże jak neopreny - pracują, są elastyczne i wiazałem je sobie sam czyli słabo. A dałem się namówić na Phantomy czyli totalnie betonowe taśmy jeszcze wiązane przez 3 osoby tak, że 3 inne musiały mnie trzymać na krześle abym się nie #!$%@?ł. Zmieniło to całkowicie mechanikę ruchu - straciłem równowagę
@Kasahara: Ja bym troche mial, sugerowanie komus tasmy, gdzie #!$%@? neopreny mi zmieniaja tor ruchu to debilizm i to jeszcze przy ciezarze, ktory robiles pierwszy raz. Tak doswiadczony trener jakim on jednak jest powinien wiedziec, ze tasmy to jest najbardziej niebezpieczna rzecz w trojboju, ja np #!$%@? i nigdy nie bede w tym gownie siadal.