Wpis z mikrobloga

mirki z #szosa #rower #mikrokoksy jak połączyć odpowiednio jazdę na rowerze z siłownią?
czy fbw 3x w tygodniu (Greyskull LP) i z reguły 4x rower w dniach pomiędzy to nie będzie za dużo? w tym pewnie 2 jazdy w Z2 i 2 bardziej intensywniejsze. organizm da rade się zregenerować?

czy może planując jeździć w strefie 2 to łączyć ten dzień z siłownią? nie mam pomysłu, napiszcie jak to u was wygląda

jeśli chodzi o mnie to zime przejeździłem na trenażerze więc jakąś tam kondycje złapałem i przezwyczaiłem organizm do wysiłku, ale teraz mam dodatkowo multisporta to chciałbym wrócić na siłke (w tamtym roku chodziłem też jakieś 4-5 miesięcy)
  • 7
@maciek322: Nawet 1x wystarczy jeśli masz jakieś podstawy siłowe. Jedynie pozostanie Ci wzmacnianie łydek, kulszowo-goleniowych, pośladków, prostowników grzbietu i głowy, najszersze, tricepsy oraz core - to taka podstawa dla kolarzy.
Jazdy w Z2 możesz spokojnie łączyć jednego dnia z treningiem siłowym. W zasadzie możesz robić i 3x siłkę jak chcesz - wtedy jedynie zapewnij sobie jeden dzień totalnego odpoczynku albo krótkie recovery w Z1. Nie rób Vo2/anaerobic dzień po ćwiczeniach siłowych,
@maciek322: da się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja staram się dwa treningu w tygodniu robić.
Z czego jeden to ciężkie wielostawy i ogółem #!$%@?. Dzień po robie lekki rozjazd typowe recovery. A drugi trening w weekend z założenia po tlenie, jakieś akcesoria, słabe ogniwa, trochę unilateralnie Bulgary czY sldl. Ogółem ćwiczyć się da ale musisz balansować między - zrobie siłownia na maxa, a chce być świeży za
  • 0
@TypowyXD:

ĆWICZYMY CIĘŻKO NA NISKICH POWTÓRZENIACH budując siłe.

Jak się dowiem ze robisz przez 5 minut suwnice jednonóż na kondycję to cię znajdę i pozbawię roweru

postaram się zapamiętać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dzięki również bardzo za rady