Wpis z mikrobloga

@Wera94: Nie wiem w którym miejscu napisałem, że PIS nie chce nas zniszczyć? Czy może jesteś z tych od #smiesznychrazem co gdy nie ma sie na czole wytatuowanej błyskawicy i 8 gwiazdek to z automatu jest sie PISiorem.

Już wole być symtrystom niż wyznawcom tuska albo kaczyńskiego. Dla mnie takie same środowisko betonowych mózgów co żyją przekazem dnia od poliytków.
@Bloodhorn: Tak tęcza i strajk kobiet Ciebie nie przekonują. Nawet gdyby nie one to i tak byś nie poszedł. No chyba że to byłby jakiś marsz w obronie partii albo ku chwale Jarosława, to niósłbyś jego portret na czele...
STOP TORTUROM NA GRANICY!


@komentator_2020: Porównując badania opinii publicznej przeprowadzone przez ośrodek IPSOS dla portalu OKO.press widać, że młode Polki w listopadzie 2021 roku były bardziej otwarte na imigrantów Łukaszenki nielegalnie przekraczających granicę niż obecnie są na Ukraińców uciekających przed wojną.
https://wykop.pl/link/7063543/mlode-polki-bardziej-tolerancyjne-dla-imigrantow-lukaszenki-niz-dla-ukraincow
MichailBialkow - > STOP TORTUROM NA GRANICY!

@komentator2020: Porównując badania opi...

źródło: 113b7318a9e23df14634577c0fc9de50bb757fb4a69c16f2e31ccdbbef3a37ea

Pobierz
@anakhin: fakty są takie - "nie interesujesz się polityką", "nie mam na kogo głosować", "wolę oddać pusty głos" === poparcie PiSu, niezależnie od wymyślonej filozofii