Wpis z mikrobloga

Pragnę przypomnieć krótką anegdotkę, którą już tu kiedyś przytaczałem, z gatunku #blackpill. Jeszcze sprzed ery #tinder, a siedzi mi to w głowie jak gwóźdź.
Wchodzę do sklepu z ciuchami "Mega". Za kasą rozmawiają 2 atrakcyjne dziewczyny około 20-24. Typ modelki z top model, sprzed ery body positive, ryj positive itd. Szczupłe, wysokie, zadbane. Mniej więcej tak przebiega dialog:

"A: jezuuu czemu on nie odpisuje
B: daj sobie spokój Aśka, przecież on ma 7 na raz takich jak ty"


...koniec. Tyle zapamiętałem, a na zawsze zmieniło to moje postrzeganie kobiet.

Zawsze się zastanawiam kim musiał być ów mężczyzna, dla którego taka laska godzi się być jednym jednym z siedmiu worków na spermę. Przecież to tak bardzo uwłaczające ludzkiej godności, że przekracza wszelkie pojęcie. Wręcz nieprawdopodobne, a jednak się wydarzyło.

Było to z 10 lat temu, a blackpill już był tak silny.

#przegryw #przegrywpo30 #p0lka #p0lki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #chadowezycie
Pobierz s.....u - Pragnę przypomnieć krótką anegdotkę, którą już tu kiedyś przytaczałem, z ga...
źródło: blackpill
  • 7
Było to z 10 lat temu, a blackpill już był tak silny.


@sikalafou: blackpill tłumaczy ewolucyjne mechanizmy rządzące interakcjami i związkmi międzyludzkimi, które się dzieją od zarania dziejów i nie jest to coś nowego, bo ktoś sobie to wymyślił. To jest kwestia naukowego podejścia do odkrywania rzeczywistości, a nie jakaś moda jak to ująłeś. Blackpill zawsze był silny, to ludzie byli/są ślepi
@sikalafou:
Też kiedyś jak widziałem top sztukę to zawsze mnie ciekawiło kto ją peklował i jak to rozegrał. Dziś większość sprowadza się do kasy lub bycia zwierzęciem jeśli chodzi kibolkę, ale kiedyś było większe pole manewru.
Dla młodych siks to często nobilitacja, bo zaliczają się do lokalnej topki a w bezpośrednim kontakcie typ może ja dobrze traktować.
W ich oczach to rywalizacja o top faceta, nie kompromituje ich to wśród społeczności
W ich oczach to rywalizacja o top faceta, nie kompromituje ich to wśród społeczności kobiet, w przypadku faceta to zbieranie ochłapów po innych, utrata szacunku nawet wobec tej kobiety.


@luky1234: trochę tak, a z drugiej strony przecież jak laska wie, że jest jednym z worków na spermę to i tak żadna z nich nie wygra wyścigu, bo z góry mają łatkę prywatnej prostytutki. W ogóle ku rwa jakie to jest absurdalne
Zawsze się zastanawiam kim musiał być ów mężczyzna, dla którego taka laska godzi się być jednym jednym z siedmiu worków na spermę.


@sikalafou: jeżeli to było w Polsce to pewnie był portugalskim studentem z erasmusa. I to jest akurat fakt autentyczny.
@sikalafou

trochę tak, a z drugiej strony przecież jak laska wie, że jest jednym z worków na spermę to i tak żadna z nich nie wygra wyścigu, bo z góry mają łatkę prywatnej prostytutki. W ogóle ku rwa jakie to jest absurdalne to głowa mała :D Rozumiem jakby to był jakiś Lewandowski, czy inny Gortat to spoko, a to pewnie jakiś osioł skoksowany, wydziarany z bmw w kredycie i laski miały mokro