Wpis z mikrobloga

@oskar_oskarewicz: Płacisz za to co chcesz oglądać, przecież nikt cię nie zmusza do oglądania dziadostwa o Kleopatrze. Pamiętasz aferę z Cuties? Gdyby nie wykop, to nawet nie wiedziałbym że coś takiego istnieje, mimo że wchodzę tam niemal codziennie. Prędzej youtube mi coś takiego zaproponuje niż Netflix który nie kombinuje i proponuje produkcje które naprawdę pasują do użytkownika.

Gdybym jednak chciał się przyczepić, to jest głupota w postaci kategorii "Wyreżyserowane przez kobiety",
Netflix jest dla ludzi, którzy nie chcą być złodziejami i/lub stać ich na to żeby wydać kilkadziesiąt PLN na miesiąc, żeby mieć wszystko dostępne jednym kliknięciem pilota od tv, zamiast szarpać się z torrentami jak biedne zwierzę w 2010 roku.


@KotBojowy: wszystko na netflixie? XDD Nawet jak się ma subskrypcje we wszystkich możliwych platformach streamingowych to nadal nie ma wielu dobrych filmów i seriali dostępnych, a ty tutaj piszesz że wystarczy
@KotBojowy: jakimi torrentami wariacie, jest naprawdę mnóstwo serwisów jak CDA (ja korzystam z kilku) gdzie każdy lub niemal każdy film możesz znaleźć i obejrzeć. Żadnych rejestracji, klikasz i oglądasz.

Jak kogoś stać żeby mieć kilkanaście abonamentów miesięcznie to luz, niech płacą jak nie szkoda kasy, ale wyzywanie biednych od zwierząt to dopiero zezwierzęcenie.
@oskar_oskarewicz: No zesrałeś się o jakiś serwisik za grosze do którego ma dostęp co druga osoba w tym kraju. Serio by Ci się chciało (przyjmując, że wgl oglądasz seriale/filmy) wyszukiwać w sieci jakieś piraty z toną reklam i w gówno jakości jakby był 2005 rok? Ja oglądam i wole zapłacić i mieć z głowy, bez kombinowania.
A to, że jest film/serial o czarnej kleopatrze to wiedziałem tylko z memów. I, że
@Blaszczykowski_Robert: no ja mowie o swiezych rzeczach. Rzeczy co wymieniles to fan kina widzial po pare razy xx lat temu.
Juz pomijam fakt, ze netfliks duzo klasykow tez usuwa, a na innych tanszych strimingach tez je masz.
@Lolenson1888: i co potem mam zrobić, żeby sobie obejrzeć cały sezon serialu z napisami lub lektorem jak coś robię ogladając?
jak już znajdę wszystkie sezony to co, żeby to puścić na TV w salonie?
będzie szybciej niż 1 pkt? bo mając wszystkie platformy streamingowe włączam TV i naciskam przycisk i leci
@Vadzior: ok czyli się nie zrozumieliśmy. Kiedyś miałem podobne zdanie jak Ty, czyli w obecnych czasach oglądanie piratów jest trudne i nie znajdziesz nic w dobrej jakości.

Ale pewnego razu trafiłem na subreddit r/piracy i był tam podwieszony megathread z wielką listą serwisów streamingowych. Wszystko jest tam za darmo i nie masz żadnych reklam jeśli masz adblocka.
@Logytaze: Tak na wydaje mi się, a wydaje mi sie (no i jeszcze po liczbie nagród dla produkcji HBO ma najwięcej nagród jeśli chodzi o seriale) dlatego ze poza kilkoma seriami które już dawno się skończyły np. bojack, BB i saul, oraz jakimiś jednosezonowym "hitami" pokroju Gambita, squid gejma nie ma tam co oglądać jeśli chodzi o naprawdę topowe seriale. Nie widzę sensu oglądania tych "porządnych" generycznych produkcji stających na #!$%@?