Wpis z mikrobloga

Ehh klasyka lewactwo pracuje i opłaca abonamenty a potężna samodzielna prawica siedzi w piwnicy u matki i tworzy wysrywy w internecie.
@tajfunkanalia dla frajerów? kiedyś byłem takim geniuszem jak Ty i ciągnąłem wszystko z torrentow. Zanim znajdziesz działający i pobierzesz mija kilkadziesiąt minut (zależy jaki internet). Ok są torrenty na pewnych stronkach i szybciej pobierzesz ale tam musisz wysyłać przez jakiś czas żeby bana nie dostać.
Jak jest z platformami typu Netflix?
Włączam tv wybieram i oglądam. Nie ma czegoś dostępnego ? Na następny miesiąc kupuję HBO czy inne Disney. Pomijam fakt że
Jak chcę sobie coś obejrzeć to w 2 minuty to znajdę na internecie za darmo.


@oskar_oskarewicz: w netfliksie też chodzi o to, że włączasz jak nie wiesz co chcesz obejrzeć i po 2 minutach już oglądasz

poza tym jest wygodny w np. podróżach, wyjazdach, oglądaniu na wielu urządzeniach, w tv w salonie, w łóżku z telefonem przed spaniem, itd..

jak se ostatnio lecałem samolotem to na lotnisku przed lotem ściągnąłem kilka
@KotBojowy: Z piractwem trudno się nie zgodzić ale z tym ze jest tam WSZYSTKO dostępne jednym kliknięciem to jakieś urojenia? Jedna z pierdyliarda platform która aktualnie odstaje od pozostałych swoją zawartością i jakością, aktualnie opisywanemu "mieć wszystko dostępne jednym kliknięciem" bliżej jest stroną z #!$%@? serialami bo nie trzeba uprawiać żonglerki 5-10 platformami i wydawać kilka razy więcej niż "kilkadziesiąt pln".
@oskar_oskarewicz:

Już nawet pomijając sam sens posiadania Netflixa i 10 innych abonamentów, które nie są jakos bardzo potrzebne a wszystko i tam można mieć z łatwoscią nie wydajac ani grosza najbardziej mnie rozwala podejście takich ludzi. Ktoś subskrybuje wszystko co się da, choć części nawet nie używa, ale to jeszcze pół biedy. Wytyka innym, że jak oni mogą tego nie mieć, jak funkcjonują, a kiedy ktoś odpowie, że ogarnia przez neta
@Logytaze: a widziałeś kiedyś bibliotekę HBO? Bo jak już mówisz o "porządnych" produkcjach to tam jest ich dużo więcej, i to fakt do sprawdzenia w minutę, o wyższości innych platform można dyskutować ale w zestawieniu z HBO wypada po prostu słabo.
wszystko dostępne jednym kliknięciem pilota od tv


@KotBojowy: rzeczywiście "wszystko" xdd Wcale nie tak że co drugi film i tak muszę ściągać z torrentów, bo na netflixie po prostu go nie ma.
@JackobC: Na czym opierasz definicję porządnych produkcji? Na ''wydaje mi się''? Masz Upflix, masz twarde liczby, że Netflix bije HBO jakością produkcji.

Produkcje 7/10 i wyżej:
Netflix: 1786
HBO Max: 807