Wpis z mikrobloga

Kiedyś Netflix był lepszy jakościowo, teraz jest masa ich własnych produkcji które są słabe. Wiem, że ludzie najczęściej korzystają z netflixa bo oglądają seriale, to tak jak ktoś gra na xboxie i kupuje gamepassa. Dla mnie szkoda czasu na oglądanie jednego serialu przez kilkadziesiąt godzin. W sumie to jedyny sens go mieć jeśli oglądać seriale, bo nowych kinowych filmów i tak tam nie wrzucają.
Netflix jest dla frajerów którzy nie potrafią ogarnąć internetu.


@tajfunkanalia: Jeśli twój czas nic nie kosztuje to faktycznie. Nie każdy ma chęci użerania się z torentami, wyskakującymi okienkami czy oglądaniem reklam na gównostronkach. Poza tym wolę oglądać na tv.
A nawet jeśli to wszystko obchodzisz adblockami itp. to jak biednym trzeba być żeby nie było stać na choćby współdzielone konto za 15zeta miesięcznie.
Na netfliksie obecnie nie ma nic do ogladania dla widza z jakimkolwiek gustem.


@T0pi5:
Jest bardzo dużo dobrych filmów i parę niezłych seriali.
Z ostatnio obejrzanych przeze mnie: Spotlight, Donnie Brasco, Fight Club, Taksówkarz, Lęk Pierwotny. Jasne, że dla kogoś kto widział całą klasykę i chodzi do kina na głośne nowości to może być za mało, ale mówienie, że na streamingach nie ma dobrych filmów to manipulacja.
@extraordinary_seaman nie bardzo mi się chce z takim dnem rozmawiać. Rozumiem, że netflixa chociażby oceniasz po "hitach" które wypłynęły, nie wiesz jednak, że jest tam w opór wartych obejrzenia filmów, o których nie pisze Onet?
@tajfunkanalia ała #!$%@? rzeczywiście, jestem frajerem bo mi wygodniej 2 razy kliknąć na pilocie niż szukać po jakichś myflixerach, podłączać to hdmi do tv, nie móc sterować pilotem i jeszcze się modlić żeby serwera nie #!$%@?ło xD

też mi się zdarza oglądać filmy spoza "oficjalnych" źródeł, ale już tak nie dodawaj sobie IQ faktem że jesteś złodziejem ( ͡º ͜ʖ͡º)

ludzie którzy w sklepie płacą za zakupy
, żeby mieć wszystko dostępne jednym kliknięciem pilota od tv, zamiast szarpać się z torrentami jak biedne zwierzę w 2010 roku.


@KotBojowy: jak chcę coś obejrzeć to mam do wyboru szukać po kilku serwisach streamingowych w których jakość pozostawia spoto do życzenia o ile nie wykupisz subskrybuj premium, do tego wyszukiwarki próbują mnie oszukać i jak nie mają czegos co chcę obejrzeć to proponują zamienniki (xd) albo torrenty, gdzie w kilka
@KotBojowy jeszcze kilka lat temu bym się zgodził
w sumie to się zgadzałem bo miałem przez kilka lat Netflixa xD
Ale zastanawiam się nad rezygnowaniem, bo jedyne co mnie przy tym trzymało to jak powiedziałeś, żeby nie szarpać się z torrentami i szanować swój czas.
Tylko że ostatnio chce sobie coś obejrzeć a to ups, już nie ma. teraz jest na HBO. albo jednak Amazon wykupił, księżniczka jest w innym zamku. A
, żeby mieć wszystko dostępne jednym kliknięciem pilota od tv


@KotBojowy: Przecież tam nie ma wszystkiego tylko ich badziewne produkcje. Sensowne seriale można na palcach pożyczyć. Na 2-3 miesiące można zapłacić i potem nie ma już co oglądać. Na HBO jest znacznie, znacznie lepiej. Ciągle jednak czasem się kończy na torrentach, bo znajdę sobie w rekomendacjach na IMDB coś, czego nie ma na żadnej platformie.
@seanconnery: mi ostatnio wyszło na każdej z tych platform jest jakies 12% popularnych filmów. Jak się weźmie wszystkie 4 to ma się dostęp do połowy. Popularnych! Z mniejszych produkcji albo nieamerykanskich to nie ma prawie nic.
@janushek: nie w tym rzecz, kiedys tez cisnalem tasmowo wszystko jak leci, zwlaszcza ze mialem polroczne kontrakty, ale w pewnym momencie, nie wiem tylko w ktorym, doslownie wszystko co wychodzi zaczelo byc centralnie gownem. Nie szkoda Wam czasu na to? Nie oszukujmy sie, ale Netflix w tym przoduje. Jest moze - doslownie kilka - pozycji z calego katalogu, ktore mozna obejrzec bez problemu, ale reszta to calkowita strata czasu. To tylko
Szarpanie się z torrentami:

1) Instalacja bittorrent/utorrent

2) Wejście na zatokę piratów org

3) Wyszukanie tego co cię interesuje, kilka kliknięć


@Lolenson1888: tymczasem serwisy VOD:
1. Wybierz co chcesz obejrzeć.
2. Sprawdź Netflixa b chyba tam było.
3. Jednak nie google: gdzie obejrzeć xxx
4. Jednak HBO Max.
5. Jednak nie, już wycofali
6. Znajdujesz na Amazon Prime.
7. Ale tylko pierwsza część.
8. Druga jest na chilli.pl za 10zł/obejrzenie.
9.
żeby płacić tej korporacji za produkowanie takich głupot jak np. film o czarnej kleopatrze xdd.


@oskar_oskarewicz: Największa baza. W przeliczeniu na liczbę tytułów najniższy abonament. Najwięcej produkcji z notą co najmniej 7/10 według Upflix. Największa baza produkcji nieanglojęzycznych. Nie mam pojęcia w czym Netflix nie jest lepszy od innych VOD.

A co do Kleopatry to zdradzę ci sekret, bo pewnie jesteś niewolnikiem. Wolni ludzie nie muszą oglądać słabych produkcji - po