Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: netflix broni przekazu a oni bronia netflixa, to jest niepojete. Zgadzam sie w pelni z kolegą Oskarem. Kiedys Ziomek (pisze wielką, bo to ziomek o ksywce Ziomek), udzielil mi konta na lapku, i tak kurde w pierwszej chwili sza pał - o kuea, ale bede ogladal, ale tytulow, jejusku, jestem w niebie. Wszedlem tam gdzies pozniej po dwoch dniach jak entuzjazm opadl, przejrzalem co i jak, i koniec końców nic
@oskar_oskarewicz Ale to ty dzwonisz, to po pierwsze.

Po drugie, wyglada jakbyś ostro bronił twierdzy xD typowe przeświadczenie ze świat chce Ci coś wmusić, co sobie sam wkręcasz.

Po trzecie, netflix ma dobre i złe produkcje. Wziąłeś sobie of course czarną Kleopatrę, czyli skrajny przypadek, ale oni produkują dziesiątki pozycji i dużo z nich jest naprawdę dobrych. A cześć jest #!$%@?, nic szokującego.

Plus oczywiście na netflixie są też filmy i seriale
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KotBojowy:

stać ich na to żeby wydać kilkadziesiąt PLN na miesiąc

WYDAJE 50 ZŁ NA NETFLIX JESTEM KIMŚŚŚŚŚŚ. Jak masz więcej iq niż 70 to możesz sobie skonfigurować serwer medialny (z plex, sonarr, radarr. etc..) i masz to co jest na wszystich platformach, dużo filmów, których nigdzie nie ma i to wszystko w jakiej tylko rozdzielczości sobie życzysz.
@oskar_oskarewicz napisałem, że wziąłeś SKRAJNY przypadek :). To prawda, że netflix często wpycha do produkcji swoją wizję świata, natomiast czasem robi to udolnie, czasem nieudolnie. Ponadto, mają wiele naprawdę dobrych dokumentów. Ja na przykład lubię F1 i oglądam Drive to survive. Ponadto, masz takie produkcje jak House of Cards, Historia małżeńska, Irishman, Roma podobno jest dobra (nie oglądałem).

Netflix robi dużo produkcji + jest tam tez wiele filmów i seriali innych twórców.
@KotBojowy: co prawda sam jeszcze oplacam netflixa ze wzgledu na rodzicow, ale w cenie netflixa bedziesz mial kilka serwisow streamingowych, z ktorych kazdy ma bardziej jakosciowy wybor produkcji. Na netfliksie obecnie nie ma nic do ogladania dla widza z jakimkolwiek gustem.
masz więcej iq niż 70 to możesz sobie skonfigurować serwer medialny


@johnex74: tyle, że nie każdemu się chce - woli zapłacić i mieć spokój. A do pukania tinderowek i tak nie ma nic lepszego za takie drobne