Wpis z mikrobloga

Pod nieobecność w domu chlopaka, włączyłam jego kompa aby sobie pograć, automatycznie włączył mi się jego discord
Zauważyłam że jedna dziewczyna o którą jestem mega zazdrosna widnieje w ostatnich konwersacjach
Weszłam ale okazało się że to tylko było: hej, hej
Chłopak usunął w międzyczasie ta konwersacje zdalnie
Przywróciłam ja bo myślałam że ona mu coś wysłała
Dowiedział się o tym
Jak bardzo toxic jestem, bo chyba nie da się tego inaczej nazwać
Bo czuję się jak totalne gówno
A z chłopakiem będę się widzieć we wtorek dopiero i cos czuję że nie będę mogła mu spojrzeć w oczy
  • 25
  • Odpowiedz
Jak bardzo toxic jestem


@mar0uk: Nie jesteś Toxic. Po prostu jesteś zakochana ale nieufna. Szczerze to po prostu musiałaś przejśc kiedyś niezłe gonwo i ci siadło na samoocene. Poza tym gdyby z nia nie gadał nie byłoby problemu. Oboje macie problem. Ty za dużo chcesz kontrolować on mysli że kontroluje siebie i wchodzi w niebezpieczny rejon. Uczciwie mu powiedz to co nam. Że ci źle że ci głupio ale po prostu
  • Odpowiedz
@mar0uk: kiedyś też myślałem, że jestem zazdrosny, więc niczego nie kontrolowałem i wierzyłem na słowo - kończyło się zdradami.. jak nie chce pokazać rozmów, albo telefonu, to niech #!$%@?.
  • Odpowiedz
powiedz mi że masz pomysł na fajną zabawę, przywiąż go do łóżka i zlej go pasem za kare żeby to sie wiecej nie powtórzyło
  • Odpowiedz