Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak tam w wielkiej rassiji.


@SynMichaua: Jakiś czas temu opowiadali w swojej gadzinówce, że wojna i utrata kończyn na wojnie to nie taka zła sprawa i posiadanie takiej protezy to całkiem fajna sprawa jest pokazując jakiś atletów z highendowymi protezami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kantek007: Tymczasem ukrainki ktorym wylizujecie dupe i fundowaliscie kosztem innych wszystko co sie dalo, teraz po polskim przystanku wstawiają se zdjęcia z dupą pod palamami w Miami pisząc jak to ich życie sie zmienilo. NIe spodziewalam sie, ze moje życie tak sie odmieni. Oczywiscie to wszystko nie emigrantki ekonomiczne, tak jak mowiliscie od początku wojny, onuce
Dostaną pewnie eleganckie protezy od wujka z Ameryki.


@Waski_jest_debesciak: @liter_wody A w dłuższej perpsepektywie część z nich skończy jak weterani z I i II WŚ oraz Wietnamu, na których społeczeństwo wyłoży lachę. Zwłaszcza, że Ukraina będzie się musiała odbudowywać, a wdzięczność ludzi jest bardzo ulotna.

Chwała bohaterów kończy się wraz z pierwszym pochodem po zwycięstwie.
Jest masa protez co praktycznie rekompensuje utratę nogi a nawet poprawia osiągi w bieganiu. Dużo gorzej z rękami, tutaj tu już dużo rzeczy trzeba uczyć się na nowo. Bez jednej nogi przy obecnym poziomie zachodniej medycyny to bardzo szybko wracasz do normalnego życia.


@error101: Ty ja od lutego praktycznie kuśtykam przez prawe kolano, fizjo mi dał jakies lekkie cwiczenia które nie poprawiły nic, a lekarz internista na NFZ powiedział żebym #!$%@?ł
@kantek007: Tak jak się nad tym zastanawiam, to zdecydowanie bardziej wolałbym starcie nogę niż rękę. Na brakującą nogę da się założyć protezę w zupełności wystarczająca do normalnego funkcjonowania, z ręką już tak dobrze nie będzie.
@Waski_jest_debesciak: Co? Gdzie ja tak napisałem. Ja tylko doceniłem odwagę bohaterskich ukraińskich żołnierzy. Walczą o kraj, o ludzi, o kobiety. Pewnie jak wojna już się skończy wygraną Ukrainy to Ukrainki będą się zabijały o tych bohaterów gdy wrócą do zrujnowanego kraju aby pomóc go odbudowywać.