Wpis z mikrobloga

Jeśli dla Ciebie portal ze śmiesznymi obrazkami i tag #heheszki służy do "ważnych spraw" to sugeruję mocno przewartościować swoje życie xD


@archubuntu: Podoba mi sie ta wymówka gdy prawaki nie ironicznie używają takich argumentów jako solidnych argumentów, że NASZA kultura upada ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw "NASZA" bo nie wiedziałem, że żyjemy w ameryce, myślałem że żyjemy w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jakie urojenia? xD


@aegispolis: Już odpowiadam.

a to jeśli dla ciebie codzienna kontrola koloru skóry w bajkach to jest topowa rozrywka


@aegispolis: Uroiłeś sobie, że zajmuje się "codzienną kontrolą koloru skóry w bajkach". W tym temacie popełniłem raptem jeden wpis, z którego nawet nie wynika, że mam jakikolwiek problem z kolorem skóry którejkolwiek postaci.

Proszę, wykazałem Twoje urojenie. Z nas dwóch to chyba nie ja mam problem z rozumieniem tekstu
Uroiłeś sobie, że zajmuje się "codzienną kontrolą koloru skóry w bajkach".


@archubuntu: Dobra, jak ty tak zrozumiałeś ten wpis, to już wszystko jest jasne. Ale ja cię czytania ze zrozumieniem uczył nie będę, ani języka polskiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Okazuje się, że wygląd postaci nie ma znaczenia tylko, jeśli aktor o ciemnym kolorze skóry gra białą postać


@archubuntu: otóż nie. Polecam poczytać Wykop, kiedy pojawia się czarnoskóry elf, albo czarnoskóra syrenka.
Białe wykopki, kiedy z nowej wersji filmu biały bohater staje się czarny: #bekazlewactwa
Białe wykopki, kiedy w nowej wersji filmu czary bohater staje się biały: #bekazlewactwa