Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy i Mirabelki, potrzebuje Waszej pomocy. Jestem umówiony z laska z Tindera na sobotę. Jest to przełożone spotkanie z wtorku, kiedy ona mi godzinę przed zaczęła ściemniać, ze ja głowa boli i dzisiaj nie da rady XD. Na 95% to spotkanie się nie odbędzie i sytuacja się powtórzy. Od wtorku w ogóle nic do mnie nie pisze, więc nie ma co się łudzić plus straciłem ochotę marnować czas na nią. I teraz pytanie, potrzebuje jakichś fajnych”powodów” pomysłów, jak jej oznajmić, że nigdzie się nie wybieram i nie chce jej widzieć? #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #redpill #pytanie
  • 25
@fanmarcinamillera
Albo piszesz coś w stylu "hej, jednak niespecjalnie widzę sens, żeby się spotykać, więc dajmy sobie spokój i powodzenia w dalszych poszukiwaniach", albo w wersji po linii najmniejszego oporu, po prostu usuwasz parę. Może to niekulturalne zachowanie, ale z drugiej strony, komu to robi różnicę?
Jeśli od wtorku nie piszecie ze sobą, to niespecjalnie zbudowaliście jakąś więź, gdzie zghostowanie mogłoby być dla kogoś krzywdzące.
@fanmarcinamillera: XD w co Ty się bawisz, skoro masz negatywne emocje z tym i nie chcesz się spotkac to jej napisz, że odechciało ci się spotkać i nie chcesz już rozwijać znajomości..

Możesz też po prostu olać temat i jak sama się odezwie co ze spotkaniem to jej napisz że nieaktualne, bo w między czasie poznałeś kogoś innego i tyle. a jak się nie odezwie no to się nie odzywaj. trzecia