Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy i Mirabelki, potrzebuje Waszej pomocy. Jestem umówiony z laska z Tindera na sobotę. Jest to przełożone spotkanie z wtorku, kiedy ona mi godzinę przed zaczęła ściemniać, ze ja głowa boli i dzisiaj nie da rady XD. Na 95% to spotkanie się nie odbędzie i sytuacja się powtórzy. Od wtorku w ogóle nic do mnie nie pisze, więc nie ma co się łudzić plus straciłem ochotę marnować czas na nią. I teraz pytanie, potrzebuje jakichś fajnych”powodów” pomysłów, jak jej oznajmić, że nigdzie się nie wybieram i nie chce jej widzieć? #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #redpill #pytanie
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fanmarcinamillera: najlepsze co mozesz zrobic to nie odpisywac jej, jak bedziesz kleil jakies zdania z d--y ze nie ma sensu sie jednak spotykac etc to bedzie widziec, ze Cie to dotknelo, a jak olejszesz calkowice to bedziesz jak prawdziwy chad, ktory nie ma czasu odpowiadac na takie wymowki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czemu_dlaczego:
No ma, gość wypadł z jej obiegu zainteresowania i to jest oczywiste.
Aczkolwiek widzę, że kobiecie ciężko napisać coś w stylu "nie jestem zainteresowana dalszą znajomością, życzę wszystkiego dobrego" tylko najlepiej wyskoczyć z tekstem o "bólu brzucha" albo "migrenie"
Daleko mi od wszelkiej maści blackpillów, ba dawałem tutaj wiele porad na temat tego jak podbić swoje wyniki na Tinderze, jestem pierwszy do kasowania wykopków i ich głupich pomysłów z
  • Odpowiedz