Wpis z mikrobloga

Jprdl
Ja już nie mogę
Ferrari jako dowód błędnej kary Sainza dało telemetrie xD jego i Alonso xD
Pytanie:
Zrobili to bo są głupi?
Zrobili to dla picu by się przylizać mafii sainzcowej?
Zrobili to bo wierzą że ktoś się na to nabierze?
Zrobili to bo wierzą?

Bo Sainz hamował wcześniej niż zwykle xD
Bo Alonso miał dziwną trajektorię xD

Tam nikt nie pomyślał że Alonso miał dziwną trajektorię bo np Hamilton dziwnie hamował xD

Niby nie ma rajdów a jednak są xD

#f1
Verdino - Jprdl 
Ja już nie mogę 
Ferrari jako dowód błędnej kary Sainza dało telemet...

źródło: 79EBD039-E237-4584-8A8D-D1D76576AF2D

Pobierz
  • 6
@Verdino: Co to w ogóle za argument, co ma telemetria Alonso do tego? xD Sainz słabo wystartował i go Gasly wyprzedził, zrobił bombę będąc 2 pozycje za Alonso a przy okazji wypchnął jeszcze Gaslyego za tor gdy ten zblokował hamulce próbując go uniknąć.
Jakiej trajektorii Alonso by nie miał, Sainz nurkując po wewnętrznej i tak zostałby wypluty na zewnętrzną bo tam przez profil zakrętu po prostu się inaczej nie da pojechać,
@Verdino: po prostu pokazują, że skoro Alonso miał dziwną trajektoreie bo Hamilton miał dziwna trajektoreie bo wstaw losowego kierowcę miał dziwna trajektoreie. To skoro polowa kierowców zablokowała koła i połowa kierowców pojechała inaczej niż w normalnej sytuacji gdy opony są rozgrzane to czemu kierowca ma ponieść karę branie udziału w Racing Incydent którego nie mógł przewidzieć ani uniknąć. Wyluzujta, każdy by sie odwołał nie tylko scuderia
@Raa_V: Bo to kierowca spowodował wypadek podejmując świadomą decyzje o niewykonalnym manewrze.
Ta "dziwna" trajektoria to tylko szukanie wymówki, nie było nic dziwnego w trajektorii Alonso a ponadto jak by nie pojechał i tak by doszło do kolizji, bo Sainz zacieśniając zakręt do maksimum, tnąc praktycznie po tarce, musiał zająć pełną szerokość toru na wyjściu i nie ma innej opcji więc żeby tu uniknąć kolizji, trajektoria Alonso powinna być taka, że
Tasde - @Raa_V: Bo to kierowca spowodował wypadek podejmując świadomą decyzje o niewy...

źródło: image

Pobierz