Wpis z mikrobloga

@Shatter obejrzałem cały i poraz kolejny towarzyszyło mi poczucie, że krążyli wokół tematu zamiast go odpowiednio i sensownie poruszyć, bo nic merytorycznego tam nie padło.
@Mega_Smieszek najlepsze materiały robi teraz chyba Kuba "Uszanowanko". Mega fajny ostatni materiał o rule of cool.
@Shatter: Obejrzałem w sumie ten materiał i szczerze, to nic ciekawego w nim nie było. Nawet ci goście, którzy się tam wypowiadali to też tak gadali byle coś powiedzieć, zwyczajne ogólniki.
@Shatter Z racji, że zasięgi i oglądalność wciąż spada to poszli na łatwiznę i zrobili byle gówno o Gothicu bo skoro w tytule Gothic to się będzie klikać. Akurat jedyny wartościowy człowiek jaki tam został to Jordan a tym najgorszym jest dredziarz.
@Shatter: Jordan ma kilka filmów o Gorhicu i w każdym opowiada o nim jakby ostatnio grał w niego 15 lat temu, wymyśla jakieś rozbudowane rzeczy których nie ma, jak na przykład różne sposoby na rozwiązywanie zadań i to, że NPC zmieniają swoje zachowanie wraz z postępami w fabule. Nie wiem po co mu płacą jak jedyne co robi, to zniechęca do subskrybowania.