Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siemanko witam w mojej ku
rwa odkąd przełknąłem czarną pigułkę moje życie stało się dużo prostsze. Przestałem się oszukiwać, zostałem wyzwolony spod społecznego kłamstwa. Czuję się dokładnie tak samo, gdy odrzuciłem wpychany mi do głowy katolicyzm.

Polecam ten stan 10/10.

Przypominam też wszystkim, że baby kontrolują mężczyzn za pomocą seksu. Seksualizują się po to by wzbudzić zainteresowanie chadów. Normiki i przegrywy nawet nie mają po co podbijać do nich, bo one tego nie chcą. Dopiero, gdy nie ma chada w okolicy to z litości popuści normikowi za zasoby materialne.
A czemu same nie podbijają w takim razie? Bo są leniwe i wiedzą, że odrzucenie boli. Korzystają z tego, że społeczeństwo narzuca mężczyznom podrywanie. Same jedynie pobiją do chada, ale gdy ją odrzuci to żeby załatać złamane serduszko pójdzie w tango z normikiem.

Esther Vilar ponad 50 lat temu napisała dokładnie to samo co ja wyżej w książce "tresowany mężczyzna" i co ją spotkało z tego powodu? Ano dostała w pi*dę od feministek, groziły jej, chciały zniszczyć jej karierę. Za zwykłą, papierową książkę xD
Spotkaliście się z terminem "indeks ksiąg zakazanych"? Katole dokładnie to samo robili, bo ktoś ośmielił się "zmusić" człowieka do myślenia, więc trzeba go zastraszyć, zniszczyć.

Miłego dnia życzę wszystkim, prócz feministek, katoli i bluepillowców.

#blackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki



· Flagi: #000baitalert
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

Zapomniałem o ważnej informacji.

Nie ma żadnych szarych myszek. Każda chce chada. A te ciche tylko czekają na to żeby jakiś mężczyzna je uaktywnił i zaraz polecą po następną knagę.
Te ciche, spokojne konserwatywki są tak samo powalone jak zlewaczałe baby.
Jeśli brać jakąś babę to tylko tę po środku. Każda skrajność jest niebezpieczna i nieprzewidywalna.

Odpowiedź anonimowego użytkownika:

#nikogo

Ale w dumie cieszy mnie, że w końcu jakiś pillowiec wypłynął, bo już myślałem, że na tym portalu zostały same onuce i konfiarze xD dobrze poczytać sobie urojenia blackpilla i przypomnieć sobie, jakie Wykop to szambo (adekwatne do szamba we łbie takiego odklejeńca). Baby som złeeee o chcom tylko czaduf kwiii :D