Wpis z mikrobloga

165 811,58 - 30,02 = 165 781,56

Trzeba było coś pospalać te pyszności świąteczne. Idealnie pasowało zrobić wyskok o 5:30 na jakieś dwie dyszki z hakiem, żeby zaliczyć już dwie setki w kwietniu.

Warunki do biegania idealne – cieplutko (6°C), lekki wiatr, delikatna mżawka. Ruszyłem bez jakichś konkretnych planów, choć w głowie miałem ok. 28km trasę która mnie kusiła.

Dzięki trasie poprowadzonej przez odludzia tylko w dwóch miejscach miałem światła, a dzięki praktycznie zerowemu ruchowi mogłem je zlać i przelecieć na czerwonym ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak koło 15. kilometra już mi się skrystalizował plan zachowania biegu ciągłego i utrzymania tempa w okolicach 5:00/km. Pierwsze się udało, drugie PRAWIE - pokonały mnie podbiegi tuż przed metą, na których straciłem 45 sekund i zamiast skończyć ze średnią 4:59 mam 5:01/km. Dobre i to (ʘʘ)

Udanego Lanego! (ʘʘ)

#enronczlapie #biegajzwykopem #bieganie #ruszkrakow #sztafeta
Pobierz
źródło: 13F02BD5-3781-4E41-89E7-3B17DE50B6C4
  • 4
@depcioo: dzień niehandlowy, plecaczek został w domu. Zdjęcie w trakcie, bo bieg ciągły ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Trochę dałem ciała, bo wody nie wziąłem. Ale do saszetki zmieścił się kasztanek, którym się po drodze pożywiłem ( ͡ ͜ʖ ͡)