Wpis z mikrobloga

#samotnosc #p0lka #tinder #rozowepaski #blackpill #przegryw

Napisałem niedawno post o zwykłych rodzinach, których dużo dziś widziałem (to znaczy wczoraj, bo już jest pół godziny po północy). I to był bardzo ładny, krzepiący widok. Potem przeczytałem tu wpis chłopaka, który dowiedział się, że zdradza go dziewczyna, po latach udanego związku. Sama zdrada jest czynem haniebnym, ale dodatkowo okropne było jej zachowanie gdy chłopak wyjawił jej to, że wie o jej zdradzie. To próbowanie zrzucenia winy na niego, obrzydliwe. Cała ta jego historia sprawiła, że poczułem na sobie zimny powiew kosmosu. Logika mi mówi, że nie każda kobieta jest skłonna do takich świństw jak zdrada, zapewne wiele jest uczciwych kobiet. Jednak świadomość, że może mi się trafić jakaś nieuczciwa kobieta sprawia, że jakoś mi się odechciewa szukania dziewczyny, a co dopiero wchodzenia w związek.

PS Co do tej dziewczyny ze wspomnianej historii, zachowała się jak świnia, ale bydlakiem okazał się też facet, z którym się dopuściła zdrady. Wątpię, by nie wiedział o tym, że dziewczyna, z którą potajemnie się spotyka, ma partnera. Także to nie jest tak, że tylko kobiety są złe w tej materii. Jako ciekawostkę dodam, że jako singiel zdarzało mi się, że otrzymywałem wiadomości na portalach dla singli od zajętych kobiet, w tym mężatek. Do dziś pamiętam wyjątkowo perfidną wiadomość, w której kobieta wprost napisała, że mąż jej się znudził. Pozostałe wiadomości były już bardziej stonowane, choć wciąż perfidne, w stylu: "w moim małżeństwo coś wygasło". Oczywiście w życiu by mi nie przyszło do głowy, by doprawić komuś rogi, ale amatorzy takich zachowań niestety zawsze się znajdą.
  • 13
@Kopytnik_1: a u mnie, ojciec zdradził mamę i przy mnie, szesnastoletniej, powiedział do niej "to twoja wina, zaniedbałaś mnie".
Większość zdradzających to faceci, a zdrady kobiet to niestety niepełnowymiarowy odwet
@Kopytnik_1: rzadko kiedy pochwalam skrajne rozwiązania, ale historię w których mireczki pisały do facetów z dowodami, że baba ich zdradza i "olej te karyne" to historie które napawają mnie zawsze odrobiną nadziei, że faceci też są w stanie wykrzesać z siebie jakaś szczyptę wewnetrznoplciowej solidarności. Zdrada to rzecz haniebna i zasługująca na najsurowszą karę i nie ma dla niej żadnego usprawiedliwienia lub wyjątków, nie ma okoliczności łagodzących. Zdrada to nie tylko
@Kopytnik_1: Jako kobieta, która od trzech miesięcy korzysta aktywnie z Tindera, z przykrością muszę stwierdzić, że widziałam już naprawdę wiele profili facetów, którzy piszą wprost, że są żonaci i szukają kogoś do romansu. Często widziałam opis, gdzie nie owijają w bawełnę, że żona im się po prostu znudziła i chcą poczuć ekscytację na nowo. Ja bym nie uogólniała, takie obrzydliwe świnie zdarzają się wśród obydwu płci, zarówno pośród mężczyzn jak i