Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób, które mieszkają na wsiach, osadach itp. U Was też jest taka tendencja u "starych kawalerów" 40-45+ i więcej, że to zawsze żule/alkoholicy, często bez stałej pracy/bezrobotni?

U mnie tak jest. Gdy spojrzę na tych kawalerów po mojej wsi, to każdy chleje, często pod sklepem, a jak pracuje to dorywczo u sąsiada.

Szansę, że skończę jak oni oceniam na 90 procent ehh.
#przegryw
  • 40
@Ca_millo: Mężczyzn jest więcej niż kobiet, całkiem możliwe, że zostaniesz sam, zwłaszcza jeśli jesteś delikatny i niezbyt pewny siebie. Twoje życie jednak nie musi być takie do dupy żeby robić nad tym "ehh". To, że jesteś nieszczęśliwy będąc samemu jest Twoim wyborem. Piramida masłowa na której opiera się większa część tutejszej społeczności dawno została podważona, a potrzeba bliskości jest mocno subiektywna i może być zaspokajana w mniejszym stopniu niż Ci się
@Ca_millo sa tez tacy kawalerzy 40-60 lat, ktorych nie widzisz bo maja hajs i czas na ruchanie 30-40 latek, zabieraja je na zagraniczne wycieczki, a w piwnicy maja silownie. Pozdro ze wsi! Znajdz jakies hobby, ktore maja inni faceci z okolicy, kazde nawet male miasteczko blisko twojej wsi ma klub motocyklowy, silownie, kolo łowieckie, wedkarskie. My faceci, calkiem dobrze sie bawimy w tych swoich klubach na wsiach, plotkujemy, pijemy wodke, jak trzeba
@Ca_millo: Potwierdzam, znaleźć starego kawalera 35+ na wsi bez problemu z nałogiem alkoholowym to spory wyczyn.
Zazwyczaj ci którzy w tym wieku są sami i nie walą alko to albo dziwaki wychowani pod kloszem przez apodyktycznych rodziców albo są to goście którzy w młodości sporo ruchali po imprezach/remizach i tak się zakręcili że nie znaleźli sobie żadnej baby na stałe, a fakt że nadal od czasu do czasu pokutają jakąś patuskę,
@Ca_millo: Uważasz, że masz 90% szans na to, że skończysz tak samo jak oni tylko dlatego, że nie masz różowej? A co jeśli brak żony to skutek picia? Poza tym, po poznaniu różowej życie magicznie nie zmienia się w słodką ścieżkę, która prowadzi do wiecznego szczęścia. Związek mimo wszystko to walka, dwoje ludzi musi nauczyć się żyć ze sobą na co dzień, tak samo jak wcześniej są problemy, kłótnie i niedopowiedzenia.
U mnie tak jest. Gdy spojrzę na tych kawalerów po mojej wsi, to każdy chleje, często pod sklepem, a jak pracuje to dorywczo u sąsiada.


@Ca_millo:

oczywiście, że tak


@ikimrdbeietocytynal

Potwierdzam, znaleźć starego kawalera 35+ na wsi bez problemu z nałogiem alkoholowym to spory wyczyn.


@Heroina340:

Panowie, z czystej ciekawosci - a u zonatych jest jakos zauwazalnie mniej alkoholikow / ludzi wiecznie na bezrobociu albo prace dorywcze?