Wpis z mikrobloga

Jak miałem 19 lat to głosowałem na KNP, czyli projekt Korwina sprzed #konfederacja i dziwiłem się, że starsi ludzie nie rozumieją tych niskich podatków, wolnego rynku i jak to będzie wspaniale wśród paróweczek. Dzisiaj minęło 12 lat i jestem po drugiej stronie. Rozumiem, dlaczego nikt nie wybiera skrajności. Rozumiem, że świat nie jest czarno biały, są ludzie potrzebujący pomocy, wolny rynek musi mieć chociaż podstawowe mechanizmy kontroli, różni ludzie maja różne podstawy innych poglądów i niekoniecznie muszą się mylić. Rozumiem też ciągle aktualnych 20 latków, którzy jeszcze tego nie zauważają - normalne, do tego się dorasta, a to nawet chwalebne, że myślą o wolności. Jedyne czego się obawiam, to że dzisiejsi 20 latkowie nie zauważają i nie rozumieją zagrożenia, że po połączeniu z wszelkiej maści narodowcami, spiskowcami, katolibami i ruskimi onuncami nie wybierają już wolnego rynku, tylko wpychają się pod ruski bat, a to mogłoby się skończyć dla wszystkich tragicznie.

#polityka
  • 128
  • Odpowiedz
@adrian1207: no i taki program serwuje konfederacja. Napisałeś co ci trzeba i potem piszesz, że nie XD. Nie wiesz co dana partia ma do zaoferowania? Zawsze możesz głosować na socjalistów. Dzięki tobie i tobie podobnym paczka czipsów kosztuje teraz 11 złotych.
  • Odpowiedz
niskich podatków, wolnego rynku i jak to będzie wspaniale wśród paróweczek. Dzisiaj minęło 12 lat i jestem po drugiej stronie.


@adrian1207: czyli popierasz podatek dochodowy 75%, nieszczepionych do obozów i LGBT na prezydenta ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i pracować będziesz do 90 lat po to żeby twoja żona poszła na emeryturę w wieku 50 lat bo się kobiecie należy
  • Odpowiedz
  • 0
@FLAC: jestem po drugiej stronie, czyli jestem wśród starszych, a nie przeciwny niskim podatkom, pisałem kilka razy że mam poglądy liberalne, tylko w odróżnieniu od konfederacji również te społeczne
  • Odpowiedz
  • 2
@Leszcz_Bagienny: wiem co ma, obserwuje paróweczkowe partie od wielu lat, jak na razie nie wynikła z ich pracy żadna obniżka podatków, za to kilka razy już pomogli przepchnąć konserwę społeczną i w połączeniu z PiSem w następnej kadencji tylko tego można się w dalszym ciągu spodziewać, bo wolny rynek to został tylko slogan dla 20 latków i tacy jak Dziambor odchodzą i mówią o tym otwarcie
  • Odpowiedz
@Obserwatornia: @ElMurano co w tym niesamowitego? Sam jak miałem 18 lat w 2015r głosowałem na Korwina i mam dokładnie takie same przemyślenia jak OP. Od tego momentu po prostu "poszerzyłem horyzonty", skończyłem studia, spotkałem masę ludzi od których dowiedziałem się różnych rzeczy i inaczej patrze na świat niż jako 18 jełop co głosuje na Korwina bo niskie podatki i ogólnie fajnie gada o tym wyjściu z UE.
  • Odpowiedz
Piszecie tę identyczną historyjkę dosłownie codziennie. Naprawdę myślicie, że ktoś się na to nabiera?


@ibilon: XDDDDDD wy naprawdę wierzycie że takie zjawisko nie występuje? XD

Zapraszam do mojego profilu gdzie w okolicach 2014/15 jarałem się krulem. Znam całą masę ludzi którzy po prostu wyrośli z Korwina
  • Odpowiedz
  • 1
@Leszcz_Bagienny: robili interwencje poselskie, oczywiście, najbardziej pamiętam te Berkowicza i Dziambora, zobacz gdzie oni teraz są, obaj opuścili Konfederację - fundament myśli wolnorynkowej już się ewakuował z tego przybytku, zostali narodowcy jak Bosak popierający niehandlowe niedziele i otwarcie mówiący o zamykaniu się na zagraniczny kapitał
  • Odpowiedz