Wpis z mikrobloga

Jak miałem 19 lat to głosowałem na KNP, czyli projekt Korwina sprzed #konfederacja i dziwiłem się, że starsi ludzie nie rozumieją tych niskich podatków, wolnego rynku i jak to będzie wspaniale wśród paróweczek. Dzisiaj minęło 12 lat i jestem po drugiej stronie. Rozumiem, dlaczego nikt nie wybiera skrajności. Rozumiem, że świat nie jest czarno biały, są ludzie potrzebujący pomocy, wolny rynek musi mieć chociaż podstawowe mechanizmy kontroli, różni ludzie maja różne podstawy innych poglądów i niekoniecznie muszą się mylić. Rozumiem też ciągle aktualnych 20 latków, którzy jeszcze tego nie zauważają - normalne, do tego się dorasta, a to nawet chwalebne, że myślą o wolności. Jedyne czego się obawiam, to że dzisiejsi 20 latkowie nie zauważają i nie rozumieją zagrożenia, że po połączeniu z wszelkiej maści narodowcami, spiskowcami, katolibami i ruskimi onuncami nie wybierają już wolnego rynku, tylko wpychają się pod ruski bat, a to mogłoby się skończyć dla wszystkich tragicznie.

#polityka
  • 128
@adrian1207: Masz 100% racje (do momentu postawienia chochoła "Jedyczne czego sie obawiam..."). Nawet sam Mentzen bardzo dawno temu to sobie uzmysłowił, dlatego zamiast leseferyzmu, będzie po prostu walczył w sejmie o niskie, nieskomplikowane podatki oraz obcięcie wydatków państwa na zbędny socjal.
@adrian1207: "Kiedy byłem młody wierzyłem w Korwina, a teraz dorosłem, zmądrzałem, poszedłem do pracy, dostałem pierwszą wypłatę i zrozumiałem, że wolny rynek nie działa i lepiej kiedy państwo zabiera mi większość dochodów, i już nigdy więcej nie zagłosuję na Konfederację." odcinek 5139.

Piszecie tę identyczną historyjkę dosłownie codziennie. Naprawdę myślicie, że ktoś się na to nabiera?
się dorasta, a to nawet chwalebne, że myślą o wolności. Jedyne czego się obawiam, to że dzisiejsi 20 latkowie nie zauważają i nie rozumieją zagrożenia, że po połączeniu z wszelkiej maści narodowcami, spiskowcami, katolibami i ruskimi onuncami nie wybierają już wolnego rynku, tylko wpychają się pod ruski bat, a to mogłoby się skończyć dla wszystkich tragicznie.


@adrian1207: już się skończyło. Od 8 lat masz rządy zjednoczonej prawicy. Nawet wykop w 2015
Kryspin013 - >się dorasta, a to nawet chwalebne, że myślą o wolności. Jedyne czego si...

źródło: 6caccaf60a71f8dfd528732f992ad90c78b0e997ce69614df5aaefd10cdca6e0

Pobierz
wiara w Mentzena już raz się odbiła czkawką parę lat temu jak napisał swoje 100 ustaw

@adrian1207: xD jesteś tak głupi, czy trollujesz?
1:1 kopiujesz propangade antykonfederacką, to może jesteś opłacony? Czy faktycznie padłeś jej ofiarą na tyle, że sam ją powielasz mając wyprany mózg?
siadatajta - >wiara w Mentzena już raz się odbiła czkawką parę lat temu jak napisał s...

źródło: 543020571a019b9b343bf0d2b9c2b4ddd32674afcb6f11cb1686a7e2254d24a0

Pobierz