Wpis z mikrobloga

Co byście kupili fajnego teraz do 250 k PLN dostępnego do kilku miesięcy? Żeby dobrze się prowadził, był bezawaryjny, dało się pojechać wygodnie w trasę i żeby zmieścił się duży pies. Miał być Civic XI, ale przedłużyli termin właśnie o rok i cena o kilkanaście tysięcy w górę. Teraz mam jeszcze Civica X i jestem super zadowolony, ale czas już na zmiany. :) Ach, no i najlepiej nie niemiecki.

#motoryzacja #samochody
  • 8
  • 0
Teraz wychodzi prawie 190k za zwykłego Civica XI (top wersja + sportowy pakiet), ale budżet mogę podciągnąć do 250 jak coś fajnego się trafi. Będzie i tak leasing, więc na balety nie ma specjalnie co wydawać. :)
  • 0
Zastanawiam się jeszcze nad Mustangiem, da się teraz od ręki jeszcze w mniej więcej tej cenie kupić ostatnie sztuki, ale zaraz wychodzi nowy, na którego z kolei trzeba będzie pewnie długo czekać i będzie sporo droższy...
Ogólnie to chciałbym auto, które zwyczajnie będzie się dało lubić i będzie trochę oryginalniejsze. :)
@taxisraxi: Na głowę upadłeś żeby w ogole patrzec na nowego civika w tej cenie? xD

Przeciez to wciaz zwykły segment c. Żadnej innej marce nie #!$%@? tak jak hondzie z tym nowym cennikiem xD

Mustang to nie jest dobre auto na daily. Wynajmij go sobie na Dzien to zobaczysz jak fajnie sie jezdzi ale też jak bywa męczący na dłuższa metę. Ta v8 miota całym autem a dzwiek wydechu na postoju
@taxisraxi: Odpowiedz sobie na pytanie czemu nie niemiecki skoro nikt oprócz Niemców nie produkuje już segmentu D. A z tego co widzę to chcesz auto niskie (nie suv) i do 250k czyli powyżej kompakta. (Camry i Mazda 6 są takie słabe ze szkoda gadać, a poza tym sedan jest mocno niepraktyczny)
Dzisiejsze Toyoty i Hondy to nie jest coś kilka tierów wyżej z awaryjnością nad VAGiem.

Od Koreańców najlepsze niskie auto