Wpis z mikrobloga

@Birdie09: Dobra idź się z matką denaturatu napij bo święta idą. I idziesz patolu na czarną listę, bo intelektualnie to ty jesteś poniżej mojego buta a siłowo jeszcze niżej.
  • Odpowiedz
@Lambo994: bla bla bla ambicje bla bla bla, w życiu to sie liczy tylko zabawa i zaspokojonie swoich potrzeb, wyższe ideały xDDDD, ale w sumie im więcej takich ludzi tym lepiej, bo nie muszę koniec końców nic robić. Jak dla mnie to każdy ukrainiec mógłby się takimi wyższymi ideałamii kierować i teraz armia UA liczyła by 10 milionów XDDDDDD.
  • Odpowiedz
@Lambo994: Oczywiście że są dumni, bo syn szczęśliwy i nie musi siedzieć pod bakhmutem, a co do życiowych celów to ty się chyba nad swoimi zastanów bo 3100 akcji w 7 miesięcy to ciekawy wynik jak na gościa który gada coś "ambicjach" a siedzi na tagu #ukraina i szuka onuc na wykopie XDDDDDDDDD A teraz jazda, walczyć na wykopie człowieku z ambicjami. Skąd w tobie tyle nienawiści "spierdoxie"?
  • Odpowiedz
@213qwerty213: Myślę, że miesięczna pensja twoich rodziców jest mniej warta niż mój telefon. A na buty jakie noszę musiałbyś zabrać mamie połowę pensji. Tak więc jak już dyskutujemy o osiągnięciach czy ambicjach, to ja mogę sobie pozwolić na to, żeby tu siedzieć i nie muszę z---------ć na magazynie pod dyktando Janusza za najniższą krajową, bez możliwości zajrzenia w telefon czy komputer ( ͡° ͜ʖ ͡°) (
  • Odpowiedz
@Lambo994: po tonie pisowni widać niezły frustrat z ciebie, życzę jeszcze droższego telefonu i jeszcze butów nawet i za 100 000 panie ambitny, a ja se wracam do oglądania CS-a i jedzenia tostów, fajny eleborat xDDD
  • Odpowiedz