Wpis z mikrobloga

@Szalom jesteś dziecinny, chciejstewem albo wyobrażeniami niczego nie załatwisz. Realia są jakie są i jakie ma znazenie że ty byś chciał żeby było inaczej xd Mentalność 5 latka, który nie rozumie świata.


Sojusznicy na wschodniej flance przywracają pobór więc i nam przeszkolenie z grubsza cywilów by nie zaszkodziło. A teraz tup sobie nóżkami xd
Rozumiem że jutro przyjeżdżasz do mnie i robisz wszystko co ci rozkażę przez 2 tygodnie za 3 tysiące złotych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mandarex: Ja juz byłem we wojsku.Teraz czas na Was na młodą krew i przyszłych obrońców Polski.
Dostaniesz bilet to będziesz musiał jechać.


@Jimmybravo: ciekawe jak mnie zmusza xD Wysla za mna interpol? xD

To nie jest koncert życzeń, że ty nie chcesz jechać.


@Jimmybravo: A powinien byc

Padnie rozkaz i naprzód żołnierzu.


@Jimmybravo: To #!$%@?, krzyzyk na droge. Ja tam wole byc zywy
To #!$%@?, krzyzyk na droge. Ja tam wole byc zywy


@rzuf22: Jak wpadniesz pod gasienice czołgu na ćwiczeniach to na pewno zginiesz. Ale raczej jest to mało prawdopodobne, że wam sie coś stanie na tej jednostce wojskowej.
Ale przecież nie mówimy o wojsku, przecież nie masz nic przeciwko wykonywaniu rozkazów przez 2 tygodnie


@Mandarex: A w pracy to nie wykonujesz rozkazów jak ci szef zleci robotę,albo w szkole jak ci nauczycielka coś każe przygotować? Jak pojedziesz do wojska to tam też będziesz miał przełożonych.
@Jimmybravo: Nie, po pierwsze, nie mam szefa, po drugie, mogę w każdej chwili zrezygnować z pracy jeśli mi coś nie odpowiada, z obowiązkowej służby nie można.

Dlaczego ciągle unikasz tematu, przecież nie przeszkadza ci zamknięcie na 2 tygodnie, zaczynasz od jutra?
@Lambo994: bla bla bla ambicje bla bla bla, w życiu to sie liczy tylko zabawa i zaspokojonie swoich potrzeb, wyższe ideały xDDDD, ale w sumie im więcej takich ludzi tym lepiej, bo nie muszę koniec końców nic robić. Jak dla mnie to każdy ukrainiec mógłby się takimi wyższymi ideałamii kierować i teraz armia UA liczyła by 10 milionów XDDDDDD.
@Lambo994: Oczywiście że są dumni, bo syn szczęśliwy i nie musi siedzieć pod bakhmutem, a co do życiowych celów to ty się chyba nad swoimi zastanów bo 3100 akcji w 7 miesięcy to ciekawy wynik jak na gościa który gada coś "ambicjach" a siedzi na tagu #ukraina i szuka onuc na wykopie XDDDDDDDDD A teraz jazda, walczyć na wykopie człowieku z ambicjami. Skąd w tobie tyle nienawiści "spierdoxie"?
@213qwerty213: Myślę, że miesięczna pensja twoich rodziców jest mniej warta niż mój telefon. A na buty jakie noszę musiałbyś zabrać mamie połowę pensji. Tak więc jak już dyskutujemy o osiągnięciach czy ambicjach, to ja mogę sobie pozwolić na to, żeby tu siedzieć i nie muszę #!$%@?ć na magazynie pod dyktando Janusza za najniższą krajową, bez możliwości zajrzenia w telefon czy komputer ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡
@Lambo994: po tonie pisowni widać niezły frustrat z ciebie, życzę jeszcze droższego telefonu i jeszcze butów nawet i za 100 000 panie ambitny, a ja se wracam do oglądania CS-a i jedzenia tostów, fajny eleborat xDDD