Wpis z mikrobloga

@Szalom: na marginesie powoływanie się na USA, państwa kompletnie odmiennego pod względem gospodarczym, geopolitycznym a przede wszystkim geograficznym (położenie) to xd
Jak mówiłam, żeby być takim europejskim USA musielibyśmy wydawać dużo, dużo więcej na wojsko. Zapłacisz żeby ci nikt dupy mobilizacja nie zawracał?
@Birdie09: Dzbanie #!$%@?, wygrażać, że rozbijesz komuś głowę o krawężnik to możesz w swojej patologicznej rodzince, która nie umiała cię wychować. A każdy tutaj ma prawo do swojego zdania i nie będziesz wyznaczał co można pisać, a co nie. Skoro jesteś taki kozak, że chciałbyś komuś rozbijać głowę o krawężnik, a boisz się walczyć w obronie kraju i głupich ćwiczeń, to jesteś pseudo- chuligańską #!$%@?ą, która mocna jest tylko do słabszych
wyobraź sobie ze niektórzy maja pokładane życie, pozakładane firmy i tak , nagle dwa tygodnie wyrwane z życia mogą trochę namieszać


@ProDziekan69: Właśnie dlatego zrobili 2 tygodnie, aby nikomu w tym zyciu nie namieszać. Po za tym jakie życie może sobie ułożyć 24 latek?
to czemu siedzisz teraz bezpiecznie w kraju zamiast #!$%@?ć walczyć na Ukrainę lalusiu?


@wookasz98: Jeszcze raz powtarzam, że to są ćwiczenia wojskowe a nie zsyłka do Bachmutu. Za bardzo się trzęsiecie.
to dawaj ustawimy się waflu to Ci #!$%@? łeb o krawężnik, skąd jesteś?


@Birdie09: W wojsku cię nauczą kultury bo z tego co widzę to jest ci potrzebna mocna ręka jak ojcowska nie była za mocna. Poza tym ja mam rękę grubszą od twojej nogi szczeniaku i sięgasz mi do brody Lalusiu.
@ciemnienie: No i jak kończą się argumenty to zaczyna się wyzywanie od tchórzy. Jaki mały człowiek z ciebie, a myślałem ze masz więcej oleju w głowie. Ktoś inny nadstawiał dupe za mnie xd wyzsze podatki xd jak takiemu prostakowi wyjaśnić - urodziłem się w tym kraju na co nie miałem żadnego wpływu, nie miałem żadnego wpływu tez na system w którym żyje. Państwo powiedziało mi ze mam płacić podatki a one
@Szalom jesteś dziecinny, chciejstewem albo wyobrażeniami niczego nie załatwisz. Realia są jakie są i jakie ma znazenie że ty byś chciał żeby było inaczej xd Mentalność 5 latka, który nie rozumie świata.


Sojusznicy na wschodniej flance przywracają pobór więc i nam przeszkolenie z grubsza cywilów by nie zaszkodziło. A teraz tup sobie nóżkami xd
Rozumiem że jutro przyjeżdżasz do mnie i robisz wszystko co ci rozkażę przez 2 tygodnie za 3 tysiące złotych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mandarex: Ja juz byłem we wojsku.Teraz czas na Was na młodą krew i przyszłych obrońców Polski.
Dostaniesz bilet to będziesz musiał jechać.


@Jimmybravo: ciekawe jak mnie zmusza xD Wysla za mna interpol? xD

To nie jest koncert życzeń, że ty nie chcesz jechać.


@Jimmybravo: A powinien byc

Padnie rozkaz i naprzód żołnierzu.


@Jimmybravo: To #!$%@?, krzyzyk na droge. Ja tam wole byc zywy
To #!$%@?, krzyzyk na droge. Ja tam wole byc zywy


@rzuf22: Jak wpadniesz pod gasienice czołgu na ćwiczeniach to na pewno zginiesz. Ale raczej jest to mało prawdopodobne, że wam sie coś stanie na tej jednostce wojskowej.
Ale przecież nie mówimy o wojsku, przecież nie masz nic przeciwko wykonywaniu rozkazów przez 2 tygodnie


@Mandarex: A w pracy to nie wykonujesz rozkazów jak ci szef zleci robotę,albo w szkole jak ci nauczycielka coś każe przygotować? Jak pojedziesz do wojska to tam też będziesz miał przełożonych.
@Jimmybravo: Nie, po pierwsze, nie mam szefa, po drugie, mogę w każdej chwili zrezygnować z pracy jeśli mi coś nie odpowiada, z obowiązkowej służby nie można.

Dlaczego ciągle unikasz tematu, przecież nie przeszkadza ci zamknięcie na 2 tygodnie, zaczynasz od jutra?