Wpis z mikrobloga

Niezmiernie śmieszy mnie jak lewicowcom wydaje się, że dziewczyny wolą ich niż konfederatów xD Akurat mam to szczęście, że wygrałem na loterii genetycznej i mam duże powodzenie. Teoria o poglądach politycznych sprowadza się do tego, ze absolutnie każda dziewczyna z którą nawiązywałem kontakt, na moje głosowanie na konfederację odpowiadała "Ja też" albo w najgorszym wypadku "nie interesuję się polityką" (po czasie - ja zagłosuję na tych co Ty kotku) xD
Co lepsze, każda dziewczyna mówi o tym jak wkurzają ją faceci, którzy im usługują i próbują robić wszystko żeby im było dobrze. Otwarcie się przyznają do wykorzystywania takich ludzi na hajs i przysługi (podwózki itd, mojej dziewczynie przychodzili sprzątać mieszkanie, buty pucować, śniadanie przywozili do pracy xD). Zdrajcy męskości czyli "feminiści" z miejsca trafiają do friendzone.

#konfederacja #rozowepaski
  • 27
@Kryspin013: Pewnie dlatego Biedroń publicznie nawołuje do "bojkotowania" chodzenia do łóżka z wyborcami Konfederacji xD


@wAr1948: Myślisz, że tu będę biedronia bronił czy co?

Ale tak czysto logicznie to twój koment nie spina się z twoim wpisem. Raz uderzasz, że dziewczyny wolną neuropków od k0nfiarzy -> a więc k0nfiarze nie mają dziewczyn. Później natomiast lecisz z argumentacją, że biedroń zwraca się do dziweczyn k0nfiarzy. To się zastanów w końcu.
Niezmiernie śmieszy mnie jak lewicowcom wydaje się, że dziewczyny wolą ich niż konfederatów xD Akurat mam to szczęście, że wygrałem na loterii genetycznej i mam duże powodzenie. Teoria o poglądach politycznych sprowadza się do tego, ze absolutnie każda dziewczyna z którą nawiązywałem kontakt, na moje głosowanie na konfederację odpowiadała "Ja też" albo w najgorszym wypadku "nie interesuję się polityką" (po czasie - ja zagłosuję na tych co Ty kotku) xD


@wAr1948:
@wAr1948: Ja akurat nie miałem szczęścia na puli genetycznej, mimo to taka dziewczyna woli brzydala konfederate o solidnych poglądach niż spermiarza lewaka co będzie na każde skinienie zawsze się przymilał i to jest fakt. Lewice strasznie uderza fakt, że kobiety w większości nie mają poglądów albo mają takie (naiwnie dobrotliwe lewicowe coś w stylu miłość dla wszystkich i inne nie realne duperele). Wystarczy, że będziesz z taką to od razu sondaże
@Klepajro: to właśnie jest nie do pojęcia dla lewicowej męskiej części xd. Kobiety mają tak bardzo giętki kręgosłup moralny, że zapomina o poglądach, a nawet wyznaje poglądy swojego mężczyzny gdy takowy pojawi się w jej życiu. Z drugiej strony to nie działa ponieważ facet z przeciwnymi poglądami nie zmieni ich dla kobiety to albo ma je mocno ugruntowane albo po prostu ma swoją dumę i honor czytaj wie, że to co
@wAr1948: No przeciez wiadomo, ze jak jestes chadem to bedziesz mial powodzenie bez wzgledu na poglady, ale to ma sie nijak do sytuacji przecietnego faceta. A bardzo wysokie poparcie dla Konfederosji wsrod mlodych mezczyzn to przynajmniej czesciowo wynik frustracji spowodowanej sytuacja na rynku matrymonialnym.
@wAr1948 bandą facetów dyskutuje o tym, kogo wolą kobiety xD cyrk na kółkach.

kobiety to nie jest jeden organizm, tylko zbiór jednostek, z których każda wybiera, co jest dla niej ważne. i tak, taka bez własnych poglądów będzie miała pewnie faktycznie gdzieś, czy typ głosuje na konfederację, natomiast inna trochę bardziej ogarnięta, jednak od razu zakuma, że ma do czynienia z debilem.