Wpis z mikrobloga

Niezmiernie śmieszy mnie jak lewicowcom wydaje się, że dziewczyny wolą ich niż konfederatów xD Akurat mam to szczęście, że wygrałem na loterii genetycznej i mam duże powodzenie. Teoria o poglądach politycznych sprowadza się do tego, ze absolutnie każda dziewczyna z którą nawiązywałem kontakt, na moje głosowanie na konfederację odpowiadała "Ja też" albo w najgorszym wypadku "nie interesuję się polityką" (po czasie - ja zagłosuję na tych co Ty kotku) xD
Co lepsze, każda dziewczyna mówi o tym jak wkurzają ją faceci, którzy im usługują i próbują robić wszystko żeby im było dobrze. Otwarcie się przyznają do wykorzystywania takich ludzi na hajs i przysługi (podwózki itd, mojej dziewczynie przychodzili sprzątać mieszkanie, buty pucować, śniadanie przywozili do pracy xD). Zdrajcy męskości czyli "feminiści" z miejsca trafiają do friendzone.

#konfederacja #rozowepaski
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wAr1948: tak bylo, jeśli ktoś jest naprawdę atrakcyjny to nie interesuje się polityka, a jak już głosuje to na partie liberalne
W polityce są głównie brzydkie chłopy, ulane i lyse. Pokaz mi jakiegoś polityka czada.
  • Odpowiedz
@wAr1948 ja tam chadem nie jestem, a spotykałem się z lewaczkami-wegankami, które pod moim wpływem zaczynały jeść mięso xDDDDDD Ale pamiętaj lewaczku, pokrzyczysz na proteście to może będziesz mógł ją przytulić na przywitanie xDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 1
@placus27

@wAr1948: Jeszcze nigdy w życiu nie usłyszałem na żywo, żeby jakaś dziewczyna mówiła, że nie będzie się spotykać z jakimś kolesiem bo ma lewicowe poglądy. O Konfederacji jednak słyszę tak bardzo często ( ͡° ͜ʖ ͡°)

równie często kobiety mówią że nie ma znaczenia grubość portfela, lubią jak chłop ma zakola oraz że nie zwracają uwagi na wzrost xddd
  • Odpowiedz
podwózki itd, mojej dziewczynie przychodzili sprzątać mieszkanie, buty pucować, śniadanie przywozili do pracy xD)


@wAr1948: Mojej byłej jej pantofel kupował żarcie na wynos tak, że utyła na emigracji z 5 kilo XDDD Kupował jej też sprzęt agd i rtv z Amazona itp XD Potem związał się z inną, która zabroniła mu kontaktu z moją byłą, a jej opłacał mieszkanie i studia.

Ja mam teorię, że Beciaków się nie wykorzystuje -
  • Odpowiedz