Wpis z mikrobloga

Rynek pierwotny to obecnie dramat. Te kilka miesięcy to będzie cyrk. Znika wszystko na rezerwacjach w ekspresowym tempie.

Myślałem, że jest źle te kilka miesięcy temu, bo nie było za bardzo w czym wybierać (mieszkań było sporo, ale albo w kiepskich inwestycjach, albo w kiepskich miejscach w bloku). A teraz to w zasadzie zostały najgorsze mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdy nie kupię rodzicom klitki ( ͡° ʖ̯ ͡°) kredytu nie chcę, bo nie będę płacił 10% rocznie (ofc 2% mi nie przysługuje już), a za gotówkę wszystkie tańsze wykupią ludzie z większymi zarobkami od moich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
  • 43
@TypowyZakolak: warstwa akustyczna na podlodze? Slyszalem o suficie podwieszanym zeby wygluszyc, ale o czyms takim zupelnie nie :P btw. masz jakies firmy do polecenia albo materialy do nauki odnosnie wyciszenia? Bo widze, ze mamy podobne podejscie do ciszy, a za jakis czas bede wykanczal mieszkanie i warto by bylo to dobrze zrobic na poczatku :P
@eehhh: Nie mam firm ogarniętych niestety, rozglądam się za czymś dopiero. Ja dla siebie wybrałem budowę domu bo nie mogłem znieść hałasów w bloku a wiem, że można trafić ciche mieszkanie ale to po prostu loteria, zależy od tego, kto się wprowadzi obok i czy nie będzie miał subwoofera. Przy obecnej cenie mieszkań w moim mieście nie odważyłbym się na tego typu loterię. Wpłacę prawie 800k i skończę z czymś, czego