Wpis z mikrobloga

Jestem dziś #!$%@? na swoje nieudacznictwo i brak osiągnięć życiowych przy wieku prawie 29lat
Młodzi róbcie wszystko aby coś osiągnąć, uczcie sie, rozwijajcie, żeby nie skończyć tak jak ja. Czas i tak upłynie a w wieku 30 lat możecie być już kimś albo nikim. Zazdroszczę życia i ambicji programistom. Ja jestem tylko nędznym robakiem, nie nadaje się do niczego, życie mi się nie udało i już nie uda, nie mogłem się uczyć, rozwijać, bo podczas gdy moi rowiesnicy to robili ja zmagałem się z przemocą w domu i szkole, a później az do dzisiaj z problemami psychicznymi, wypalony jestem, głupi, nienadający się do życia w społeczeństwie. W kazdym bądź radzie, nic mnie tu pozytywnego nie spotkało i już nie spotka, przegrałem na każdym polu.
#przegryw
anonanonimowy321 - Jestem dziś #!$%@? na swoje nieudacznictwo i brak osiągnięć życiow...

źródło: 673

Pobierz
  • 65
@anonanonimowy321: Typie co ty gadasz. Ja zostalem programista w Niemieckiej firmie w wieku 33 lat po intensywnym robieniu zadan w javie znalezionych w internecie i kursie niemieckiego z pirackiego pimsleura z chomika. Musisz sie wziac za siebie. Zycie ci nie wyszlo bo nie chcesz, zeby ci wyszlo. Kiedys bylem taki jak ty ale w pewnym momencie postanowailem to zmienic. Poczatki byly trudne ale z czasem weszlo mi w nawyk siedzenie przy
@Bumelante: trafna uwaga i też obstawiam bardziej strach niż lenistwo u OPa (widzę po sobie)

Bo to nigdy nie było tak że w sumie jestem zbyt głupi na coś, tylko zawsze bałem się albo coś zrobić, albo powiedzieć jasno co o czymś myślę (taki brak asertywności).

I możesz być najmądrzejszą osobą na świecie, ale jeśli nie "pójdziesz po swoje", nie mówiąc wprost czego chcesz, nie walcząc o to - to nie
@pplx: potwierdzam, ja w pół roku nauczyłem się SQL-a, który na spokojnie wystarcza do bardziej zaawansowanych zadań (nie chodzi mi o developera baz danych), no i R-a do podstawowych analiz. I mogłem siedzieć na dupie i walić smuty jak chłopaki na tagu, ale mimo to zauważyłem, że wchodzę już w taki ciąg kodowania, typu siadam o 10 rano i nim się obejrzę jest 20:00 a ja nadal klepię kod.

Jest to