Wpis z mikrobloga

Jestem dziś #!$%@? na swoje nieudacznictwo i brak osiągnięć życiowych przy wieku prawie 29lat
Młodzi róbcie wszystko aby coś osiągnąć, uczcie sie, rozwijajcie, żeby nie skończyć tak jak ja. Czas i tak upłynie a w wieku 30 lat możecie być już kimś albo nikim. Zazdroszczę życia i ambicji programistom. Ja jestem tylko nędznym robakiem, nie nadaje się do niczego, życie mi się nie udało i już nie uda, nie mogłem się uczyć, rozwijać, bo podczas gdy moi rowiesnicy to robili ja zmagałem się z przemocą w domu i szkole, a później az do dzisiaj z problemami psychicznymi, wypalony jestem, głupi, nienadający się do życia w społeczeństwie. W kazdym bądź radzie, nic mnie tu pozytywnego nie spotkało i już nie spotka, przegrałem na każdym polu.
#przegryw
anonanonimowy321 - Jestem dziś #!$%@? na swoje nieudacznictwo i brak osiągnięć życiow...

źródło: 673

Pobierz
  • 65
@anonanonimowy321: nikt Ci nie każe iść na studia. Jak wygląda obecnie Twoje życie?

Czego progranistom zazdrościsz?.

Niestety kolcze od szkoleń za 3k mają racje: albo się weźmiesz do roboty i może coś zdzialasz, albo chuya zdziałasz, bo nawet nie spróbujesz.

Jak miałeś 20 lub 25 lat gadka była ta sama.
Albo zmienisz coś, albo będziesz użalał się nad sobą wiecznie i co rok żałował, że znowu minął rok, a Ty nic
"Kariera" jest nieistotna.... miałem do czynienia w pracy ze zwykłymi mechanikami i szwajcarskimi inżynierami, i nie uważam, żeby się jakoś różnili od siebie ze strony "bycia człowiekiem" XD Całkiem niedawno rozmawiałem z wysoko postawionym projektmenadżerem, inżynierem z 40 letnim stażem i mi narzekał, że nikt nie szanuje jego pracy i czuje się jak gunwo :d

Ważne to mieć przyjaciół i robić to co się lubi, reszta to średnio jest istotna
Nie chcę brzmieć jak oskarek. Więc wiadomo, pewnych rzeczy się nie zmieni. Jedna warto dalej kroczek po kroczku znaleźć jakąś małą rzecz, która sprawi trochę radości.
@anonanonimowy321: zrobisz jak bedziesz chcial ale ja w wieku 27 lat wyjechalem za granice, zaczalem sie sam uczyc i wszedlem do tego mitycznego IT (jako tester)
nie twierdze, ze bylo latwo; chce, zebys wiedzial, ze jest to mozliwe i Ty tez mozesz to zrobic
@anonanonimowy321: ale w sensie, ze chcesz wiecej zarabiac? Ja jestem po infie i nawet jesli dobrze zarabiam to i tak duzo wazniejsza jest dla mnie rodzina. Moze sprobuj robic to co lubisz nawet za marne pieniadze, a poszukaj jakiejs rozowej?
@anonanonimowy321: Pamiętaj, że to, co najważniejsze nie zależało od Ciebie. Zauważ, że dostałeś wiele odpowiedzi, ale żadna z nich nie mówi konkretnie, jakie czynności masz wykonać. Potok słów, łatwych zwrotów. Oni dobrze wiedzą, że z wiekiem mózg tępieje, staje się mniej plastyczny i wydajny. Jeśli zatem w młodości nie miałeś wystarczających predyspozycji, aby pójść na dobre studia (programista, prawnik, lekarz), to potem nic się nie zmieni na lepsze. Zresztą, powiedzmy sobie