Wpis z mikrobloga

Gość wybił się na szerzeniu skrajnej patologii. Za czasów metina zrobił z siebie ofiarę i rozpoczął bojkot Fubu, mimo że dochodziły do mnie informacje, że ponoć on też miał sporo wówczas za uszami. Jechał po bandzie niemalże tak jak Mlekozyniak, rasizm, skrajnie ordynarne żarty. Raz relacjonował wyprawę w celu pobicia swojego fana. Rzekomo miał się znęcać psychicznie nad swoją partnerką. Był mocno powiązany z ruletką "csbetgo", która najprawdopodobniej była oszustwem. Ludzie na forach pisali, że wygrali danego skina, który jakiś czas później ni stąd ni zowąd, znalazł się w ekwipunku Isamu.

Teraz bezwstydnie wciąga dzieci w hazard i zgrywa wielkiego Pana biznesmana, a tak naprawdę jest rakiem polskiego youtube'a. Najpierw mówi, że gdyby nie keydrop nie miałby na lekarzy, a kilka tygodni później chwali się nowym porshe.
Wyjątkowo oślizgła postać.
Mam nadzieję, że ktoś się keydropowi dobierze do dupy i Isamua aka Alimenciarz będzie bulił wysoką grzywnę.

#famemma #isamu
D.....8 - Gość wybił się na szerzeniu skrajnej patologii. Za czasów metina zrobił z s...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 16
@DEJW88: te wszystkie ruletki w stylu keydrop powinny mieć najazd by odpowiadnie organy to regulowały


@ziko100: @Kurczak2022

Zgłaszałem Keydrop do UOKiK, ale dostałem informacje, że nie mogą nic zrobić, bo spółka jest zarejestrowana na Cyprze. Parodia w sumie, bo ta strona to jeden wielki hazard bez żadnego limitu dla młodych osób, większość kasy (zapewne od rodziców) wpłacają i przewalają. Takie lotto czy bukmacherka ma ustawowo limity, weryfikacje wieku użytkownika, limitu
@DEJW88: pamiętam jak filmik wrzucił że umiera ze coś ze zdrowiem nie tak ma że jakieś kłucia czuje od brzucha do pleców i że to pewnie serce i opowiadał całą historie lekarzy wyzywał od konowałów a szczególnie jednego co jakas kooorwa od królów życia sie podobno u niego leczyła i polecała, nazwiska nie podał ale jak podał kto sie u niego leczył to pewnie w poznaniu wystarczyło by zrobić temu lekarzowi
@DEJW88: kumpel, wlasnie takich ludzi keydrop potrzebuje, oni z tego co im tam wygraja bo podkrecone liczniki pod stolem maja to tylko ulamek dostana a dla nich to reklama, dzisiaj gucio z 300$ zrobil 2,5$ i 0 reakcji czy cos, w dupie mial bo i tak wie ze to do niego nie wroci. co do isamu, tez kilka razy to zauwazylem ze chlop placze ze grube siano wydaje na lekarzy i
@ziko100: @Ka4az @Kurczak2022 nie jestem fanem żadnych isamu i nigdy nie korzystałem z kerydropów ale to śmieszne że chcecie żeby odpowiednie ORGANY się zajęły losowaniem jakichś skinów do pistoletów podczas gdy w tym kraju masa ciemnoty wydaje takie same pieniądze na losowanie cyferek przez spółkę państwową na antenie państwowej telewizji xD

dodatkowo co ważne hazard jest w naszym państwie legalny pod warunkiem że jest prowadzony przez polską firmę

wiecie czym będzie
@Loginconajmniej4znaki

No, ale właśnie o to chodzi? Lotto działa zgodnie z prawem, bukmacherzy tez. Chodzi właśnie o weryfikacje użytkowników, limity.

Myślisz, że czemu nie działają zgodnie z prawem? Śmiem wątpić w ich „legalność” i zasady fair play.
@Ka4az: panie jakie limity, gimbusy co się bawią w keydropy nawet się nie zbliżają w 1% do limitów jakie może "legalnie" #!$%@?ć dorosły człowiek na bukmacherce, limity u bukmacherów są pod warunkiem że je sam sobie ustawisz xD ty myślisz że jakiś portal nagle wyświetla komunikat "za dużo dziś #!$%@?łeś, koniec"? z tego idą grube podatki do skarbu państwa, limity to fikcja

dzieciaki fortuny nie przejebią bo zwyczajnie nie mają, a