Wpis z mikrobloga

Chyba już wybrałem pierwszą nagrodę "ode mnie dla mnie" za zgubienie 10 kg.
Squale GMT cola wydaje się fajnym wyborem na co dzień, podoba mi się komplikacja GMT w takim codziennym zegarku. Myślałem nad podobnym rolexem, ale uznałem że dla trochę lepszej bransolety chwilowo nie warto wydawać dodatkowych 70 000 zł.
Cola mi bardziej pasuje na co dzień niż pepsi.
Na początku chciałem fliegera - i najbliżej byłem Hamiltona Khaki Pilot "Cooper" w cena/jakość. Ale Hamiltony mają problem ze szczelnością i na YT zalecają dozbierać do czegoś, z czego będziemy mega zadowoleni a nie tylko "ok" zadowoleni. A fliegery najbardziej podobają mi się z Fortisa.
Mógł też jeszcze wejść seiko sumo hulk, ale to muszę najpierw przymierzyć, no i zieleń nie do wszystkiego spasuje.
Także - jeszcze 5 kg i kupuję. (dietę wytrzymuję chyba głównie dzięki tej wizji kupienia sobie czegoś fajnego).
BTW. gdzie się kończy homaż, a gdzie zaczyna kopia?
#zegarki #zegarkiboners #squale
niegwynebleid - Chyba już wybrałem pierwszą nagrodę "ode mnie dla mnie" za zgubienie ...

źródło: skułale

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Wygryw_z_wyboru obrzydliwa podróbka Rolexa ;)
mam trójkę małych dzieci. nie mogę wydać wszystkiego na zegarki. muszę zostawić coś na Giulie QV.
Także jak mam wydać takie pieniądze na zegarek to wybrałbym chrono albo inną komplikację usprawiedliwiającą cenę. Także flieger chyba F43 z Fortisa jest najbliżej.
A może będę z siebie bardzo zadowolony i znajdę w promocji Moonswatcha bez "S"?
  • Odpowiedz
@HeavyMagicMissle jednak ich zegarki były używane do celów militarnych, z resztą założył ją Hans Wilsdorf więc to że jest to poniekąd kopia czy odnoga Rolexa nie dziwi i moim zdaniem nie jest niczym złym.

za co ludzie kochają Tudora? oferuję najlepsza jakość względem ceny w swoim segmencie, słuchają użytkowników i wprowadzają nowości na które ludzie faktycznie czekali. Praktycznie każda nowość to strzał w dziesiątkę. Mniejsze bardziej kompaktowe koperty? Proszę bardzo. w tym roku watches and wonders zdominował Tudor Black Bay 54 który ma 37mm średnicy. Te zegarki wyglądają po prostu świetnie i są dostępne w przeciwieństwie do Rolexa.

Z mojej obserwacji Tudor staje się tym czym był kiedyś Rolex. Obecnie Rolex idzie coraz bardziej a stronę luksusowych zegarków niż tool watchy, próbuje wejść na wyższy segment i raz na zawsze zostawić Omegę w tyle.
  • Odpowiedz