Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem u divy lvl 19. Sam mam niedługo 29, i wiem czemu mimo wyjścia z przegrywu nie chcę się wiazać. Diva jeszcze pogadała, tiktoki poscrolllowaliśmy. A rówieśniczka po przejściach co mi da? Białe małżeństwo po własnej karuzelii, powaga, bo wszystko ma za sobą, kondycja fizyczna 45 latki, marudna,z nudzona, wymagająca, dodatkowo potencjalni teściowie w pakiecie. #przegryw #blackpill #divyzwykopem
  • 37
@dondonu: diva nie da Ci czegos co dostaniesz w prawdziwym związku- uczucia pożądania i poczucia uprawiania go z bliską osobą. Ba, ONSy mimo elementu pożadania tez tego nie dadzą poza pustym zlaniem sie i przepeklowaniem ciepłej dziury. Seks w relacji z bliską osobą > ONSy/FWB > daleko nic > diva udajaca przyjemnosc.
@vauecki: w sumie to się zgadzam, kwestia na plus dla dziwek to to, że są "kiedy sobie życzysz", bez pajacowania itd XD płacisz - masz, niezależnie od tego jak wyglądasz, kim jesteś itd, byleby zapłacić, fwb/ons to jednak trzeba mieć jakieś atuty, żeby wzbudzać to pożądanie + często trzeba też przypajacować w jakiś sposób i "zapłacić", tylko nie złotówkami, a czymś innym

zdecydowanie

Seks w relacji z bliską osobą


jest najlepszy
uczucia pożądania


@vauecki: tylko jak przeciętny wykopek 4-5 czy nawet 6/10 może być pożądany przez kogoś w tych czasach. No ok może jak przytrajharduje to znajdzie sobie w końcu jakąś ale to będzie mało atrakcyjna panna i wtedy będzie odwrotny problem. Może i ona będzie pożądać jego ale on jej nie bardzo. I też lipa. On się będzie oszukiwał że jest fajnie, a ona i tak będzie czuć niedosyt że mogła
@Baudi No dobra ale ja nie mówię nawet o małżeństwie , tylko o stwierdzeniu w komentarzu, że takie relacje z kobietami są ok. No według mnie to jest bez sensu stwierdzenie, ale jak się komuś podoba placenie za gadanie i nazywa to relacją to nie wnikam xd
@ftp_seb @De_Fault przy założeniu ze traktujemy divy jako 'płacę- ru.cham- wychodze' jako wybrakowany substytut kobiety dla Wykopka to owszem- łatwiej nie bedzie. Ale jesli skrajnie porownujemy do zwiazku no to niestety nie ma podjazdu. Nawet jesli mialaby byc to modelka
@Baudi No dobra ale ja nie mówię nawet o małżeństwie , tylko o stwierdzeniu w komentarzu, że takie relacje z kobietami są ok. No według mnie to jest bez sensu stwierdzenie, ale jak się komuś podoba placenie za gadanie i nazywa to relacją to nie wnikam xd


@Koscieey: Autor wątku nigdzie nie nazwał tego relacją. Wspomniał, ze przyzwyczaja się do tego typu kontaktów, resztę chyba sobie dopowiedziałeś. Ja użyłem słowa relacja,
@Baudi Mi chodzi o to, że takie gloryfikowanie div to zwykły cope. Ludzie są różni - jednym pasuje związek drugim nie i tyle, a autor wątku za wszelką cenę próbuje udowodnić jakie to te divy lepsze. Dziwka nigdy nie da Ci tego co normalna kobieta i tyle ( nie mówię tu nawet o związkach żadnych, tylko nawet przygodny seks). Chodzisz na burdele spoko ale nie ma sensu udowadniać jakie to fajne a
@Koscieey:

Mi chodzi o to, że takie gloryfikowanie div to zwykły cope.

Wczoraj byłem u divy (...) mimo wyjścia z przegrywu nie chcę się wiazać. Diva jeszcze pogadała, tiktoki poscrolllowaliśmy. A rówieśniczka po przejściach co mi da? Białe małżeństwo po własnej karuzelii, powaga, bo wszystko ma za sobą, kondycja fizyczna 45 latki, marudna,z nudzona, wymagająca, dodatkowo potencjalni teściowie w pakiecie.


Nie ma tu nigdzie gloryfikowania chodzenia na prostytutki. Ot, zdaniem opa